• Brak produktów w koszyku.

Najbliższe spotkanie londyńskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik, odbędzie się w poniedziałek, 9 -ego Września 2019.

Tradycyjnie już, widzimy się w Budynku POSKu, Sala Multimedialna na 4 piętrze (238-246 King St, Londyn, W6 0RF). Zaczynamy od g.19.00.

Tym razem w roli prelegenta wystąpi Dariusz Karpowicz.

Darek to specjalista z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym w Wielkiej Brytanii. Po latach pracy dla brokera kredytowego z 30 letnim stażem założył własną firmę -? Albion Financial Advice - która skupia się na pomocy Polakom i klientom z Wschodniej Europy w kupnie domu. Albion posiada oddziały w Londynie i Doncaster oraz ponad 20 doradców finansowych.

W 2013 został jednym z założycieli stowarzyszenia polskich biznesów w Yorkshire ? Polish Business House. Polish Business House organizuje spotkania networkingowe dla przedsiębiorców oraz przyszłych właścicieli biznesów.

Darek jest Liderem Oddziału Mieszkanicznika w Leeds.

W przededniu Brexitu porozmawiamy sobie na temat inwestowania w nieruchomości na terenie Wielkiej Brytanii, ryzyka związanego z kredytami "interest only" opartego na konkretnych przykładach itp.

W drugiej części spotkania omówimy sposoby i możliwości uzyskania kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości w Polsce, pracując w UK i zarabiając w funtach.

Tematy te dosyć często są przez Was poruszane na comiesięcznych spotkaniach, więc mamy nadzieję, że będzie okazja uzyskać odpowiedzi na kilka pytań...

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką.

Wstęp na spotkania w Londynie, w ramach Stowarzyszenia Mieszkanicznik, jest bezpłatny dla wszystkich jego członków. Osoby, które nie są jeszcze w stowarzyszeniu, uiszczają opłatę na miejscu w wysokości ?10. Zachęcamy też wszystkie osoby, które nie są jeszcze członkami, do przystąpienia do Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Członkostwo daje wiele korzyści, o których możecie dowiedzieć się na stronie www.mieszkanicznik.org.pl.

AGENDA SPOTKANIA:

19.00 - 19.20 Networking, omówienie spraw bieżących
19.20 - 20.15 Darek Karpowicz prelekcja
20.15 - 20.30 przerwa
20.30 - 22.00 Darek Karpowicz prelekcja
po 22.00 - lokalny pub, dalsze rozmowy

 

Serdecznie zapraszamy,

Piotr Zacharski
Lider oddziału w Londynie

X