• Brak produktów w koszyku.

Stowarzyszenie Mieszkanicznik zaprasza już 1 marca 2021 o godz. 19:00 czasu UK (godz. 20:00 czasu polskiego) na kolejne spotkanie online Oddziału Londyn. 

Rejestracja

Zapisy są możliwe przez link: http://bit.ly/3qJi3Ma
Udział jest bezpłatny.

Termin

01.03.2021 19:00 czasu Londyn
01.03.2021 20:00 czasu Warszawa, Polska (+1h)

Więcej o spotkaniu

Stowarzyszenie Mieszkanicznik, wspiera wynajmujących oraz inwestujących w mieszkania zarówno w Polsce, jak i w wielu miastach na całym świecie. Zapraszamy na kolejne wirtualne spotkanie oddziału w Londynie.

Także i tym razem liczymy na obecność zarówno naszych członków, jak i przyjaciół Stowarzyszenia, specjalistów z branży nieruchomości z Polski, Anglii, Irlandii a także innych krajów. Osób, które podzielą się swoimi doświadczeniami z inwestowania w nieruchomości oraz towarzyszącym im wyzwaniom.

Podczas kolejnego spotkania będziemy kontynuować temat bieżącej sytuacji na brytyjskim rynku nieruchomości. Szczególne z punktu widzenia osób inwestujących w nieruchomości w Polsce.  Będziemy także szukali najlepszych sposobów zwiększenia rentowności z nieruchomości w dobie pandemii. Nasi specjaliści podzielą się najlepszymi praktykami oraz spróbują odpowiedzieć na pytania uczestników spotkania podczas otwartej dyskusji.


Jeśli jesteś zainteresowany branżą nieruchomości, inwestujesz w nieruchomości lub szukasz osób, z którymi mógłbyś zrealizować swój projekt, już teraz zapraszamy do zapisania się na kolejne wirtualne spotkanie oddziału Londyn Stowarzyszenia Mieszkanicznik już 1 marca 2021 o godzinie 19:00.

Więcej o Stowarzyszeniu

Korzyści z członkostwa

X