• Brak produktów w koszyku.

Stowarzyszenie Mieszkanicznik, oddział w Londynie, serdecznie zaprasza  na kolejne spotkanie.
Widzimy się w najbliższy poniedziałek, czyli 04.06.2018.
Spotkanie odbędzie się w POSKu, Sala Multimedialna na 4 piętrze (238-246 King St, Londyn, W6 0RF) i potrwa od g.19.00 do ok. 22.00.
Tym razem w roli prelegenta wystąpi dobrze Nam znany Sławek Muturi.
Tematem spotkania będzie dyskusja o mitach i fałszach związanych z najmem mieszkań.
Sławek jest pomysłodawcą i współzałożycielem Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Wolny finansowo. Podróżnik, który odwiedził już wszystkie kraje na świecie. Autor bloga www.fridomia.pl. Założył spółkę Mzuri (www.mzuri.com.pl), która dziś obsługuje kilkaset mieszkań i domów na wynajem w wielu miastach w Polsce. Wypracowaną wolność finansową Sławek wykorzystuje m.in do dzielenia się wiedzą i umiejętnościami z innymi. Jest autorem kilku książek na temat wolności finansowej oraz inwestowania w nieruchomości. Sławek jest też autorem kilkuset artykułów i wywiadów w mediach.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką.
Wstęp na spotkania w Londynie, w ramach Stowarzyszenia Mieszkanicznik, jest bezpłatny dla wszystkich jego członków. Osoby, które nie są jeszcze w stowarzyszeniu, uiszczają opłatę na miejscu w wysokości 8 funtów. Zachęcamy też wszystkie osoby, które nie są jeszcze członkami, do przystąpienia do Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Członkostwo daje wiele korzyści, o których możecie dowiedzieć się na stronie www.mieszkanicznik.org.pl.
 
Do zobaczenia niebawem!
Piotr Zacharski
Lider oddziału w Londynie
 

X