• Brak produktów w koszyku.

Najbliższe spotkanie londyńskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik, odbędzie się w poniedziałek, 20-ego Stycznia 2020.

MIEJSCE

Tradycyjnie już, widzimy się w Budynku POSKu, Sala Multimedialna na 4 piętrze (238-246 King St, Londyn, W6 0RF). Zaczynamy od g.19.00.

PRELEGENT

Tym razem w roli prelegenta wystąpi Beata Pawłusiewicz.

Temat: Spotkanie będzie dotyczyło głównie Najmu Krótkoterminowego w Polsce.

Beata jest managerem zarządzającym mieszkaniami na wynajem w Krakowie, gdzie prowadzi swoją własną działalność gospodarczą. Z pasją maksymalizuje zyski z najmu zarówno dla siebie, jak i dla swoich klientów. Beata opowie i pokaże, jak się do tego zabrać, jak prowadzić i jak czerpać z takiego najmu zyski. 

Beata jest absolwentką Bankowości i Finansów z wieloletnim managerskim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach.

Jest aktywną podróżniczką, która kolekcjonuje wrażenia zamiast rzeczy. Kocha góry, a szczególnie Alpy. Ukończyła ponad 50 maratonów MTB, w tym kilka z nich na podium w swojej kategorii wiekowej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką.

KOSZT

Wstęp na spotkania w Londynie, w ramach Stowarzyszenia Mieszkanicznik, jest bezpłatny dla wszystkich jego członków. Osoby, które nie są jeszcze w stowarzyszeniu, uiszczają opłatę na miejscu w wysokości 10 funtów. Zachęcamy też wszystkie osoby, które nie są jeszcze członkami, do przystąpienia do Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Członkostwo daje wiele korzyści, o których możecie dowiedzieć się na stronie www.mieszkanicznik.org.pl.

AGENDA SPOTKANIA:

  • 00 - 19.20 Networking, omówienie spraw bieżących
  • 20 - 20.30 Prezentacja Beaty
  • 30 - 20.45 przerwa
  • 45 - 22.00 Prezentacja Beaty
  • po 22.00 - lokalny pub, dalsze rozmowy

FB: https://www.facebook.com/events/538736183380396/

Serdecznie zapraszamy,

Oddział Mieszkanicznika w Londynie
londyn@mieszkanicznik.org.pl

X