• Brak produktów w koszyku.
Mieszkanicznik szkolenie lokalne Bydgoszcz

Londyński oddział Stowarzyszenia Mieszkanicznik serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie, które odbędzie się w Poniedziałek 14-ego Października 2019 od godziny 19.00Miejsce: Budynek POSKu, Sala Multimedialna na 4 piętrze (238-246 King St, Londyn, W6 0RF).
Tym razem w roli prelegenta wystąpi Paweł Trofimiuk.

Mieszka w Liverpool od 2010r. Prowadzi firmę instalatorską - specjalizuje się w systemach zabezpieczeń, kamerach, sieciach Lan/WiFi, systemach automatyki/dostępu. Rozwija również kilka start-upów. Entuzjasta kryptowalut. Na co dzień również inwestor na rynku nieruchomości. Wyspecjalizował się w wynajmie krótkoterminowym tj. Serviced Accomodation (potocznie AirBnb). Zaczął działać na tym rynku 3 lata temu, obecnie posiada 5 mieszkań na wynajem w centrum Liverpool. Wszystkie nieruchomości posiada w modelu R2R.

Głównym tematem spotkania będzie: Najem krótkoterminowy.

Na spotkaniu opowie nam dlaczego się zdecydował na ten model inwestycji. Wspomni o swoich pierwszych problemach i wpadkach oraz sukcesach. Początkującym podpowie jak zacząć, a z zaawansowanymi inwestorami wymieni się doświadczeniami podczas networkingu.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką.

Opłaty

Wstęp na spotkania w Londynie, w ramach Stowarzyszenia Mieszkanicznik, jest bezpłatny dla wszystkich jego członków. Osoby, które nie są jeszcze w stowarzyszeniu, uiszczają opłatę na miejscu w wysokości 10 funtów. Zachęcamy też wszystkie osoby, które nie są jeszcze członkami, do przystąpienia do Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Członkostwo daje wiele korzyści, o których możecie dowiedzieć się na stronie www.mieszkanicznik.org.pl.

AGENDA SPOTKANIA:

19.00 - 19.20 Networking, omówienie spraw bieżących
19.20 - 20.30 Prezentacja Pawła Trofimiuka
20.30 - 20.45 przerwa
20.45 - 22.00 Prezentacja Pawła Trofimiuka
po 22.00 - lokalny pub, dalsze rozmowy

Serdecznie zapraszamy,

Oddział Mieszkanicznika w Londynie
londyn@mieszkanicznik.org.pl

X