• Brak produktów w koszyku.

Najbliższe spotkanie londyńskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik, odbędzie się w poniedziałek, 9-ego Marca 2020.
Tym razem w roli prelegenta wystąpi Jan Gisterek.
Temat spotkania: "Jakie możliwości daje rynek startując z małym kapitałem"

MIEJSCE  SPOTKANIA

Tradycyjnie już, widzimy się w Budynku POSKu, Sala Multimedialna na 4 piętrze (238-246 King St, Londyn, W6 0RF). Zaczynamy od g.19.00.

PRELEGENT

Jan Gisterek
Nieruchomościami zajął się w 2014 r. W tym czasie kupował je na licytacjach komorniczych i na rynku wtórnym. Sprzedawał, wynajmował, pośredniczył, podnajmował, doradzał, wynajmował, zarządzał nieruchomościami i prowadził nadzór nad ich remontami. Obecnie obsługuje około 100 własnych i zarządzanych umów z najemcami. Jego spółka zakupiła również kamienicę. Lubi problemy prawne i nie tylko. Nieruchomości są jego drugą kompetencją ekspercką, którą zdobył jako samouk. Od maja 2017 roku vloger - Youtuber, prowadzący kanał związany ściśle z tematyką rynku nieruchomości, pod tytułem - Jazda z nieruchomościami.
Lider Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Bielsku-Białej, współautor książki "Wszystkie drogi prowadzą do... nieruchomości”
Prywatnie: Szczęśliwy mąż, ojciec 3 dzieci. Mieszka w Oświęcimiu, lubi spędzać czas wolny z rodziną i grami komputerowymi.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ PO PRELEKCJI

To będzie spotkanie, na jakie chciałbym trafić 10-15 lat temu. Zamiast błąkać się po MLMach, eksperymentować i ciągle zadawać sobie pytanie "ale przecież musi się dać inaczej", chciałbym trafić właśnie na to spotkanie Mieszkanicznika. To takie moje "dobre życzenie z przyszłości".
Gdybym tylko miał taką okazję 10 lat temu. Kogoś, kto pokaże mi ogrom możliwości. Kogoś, kto pokaże mi, że wcale nie trzeba mieć ogromnych środków kapitałowych, znajomości i wielkiej wiedzy.
Na spotkaniu pokażę Ci jak szeroki jest rynek nieruchomości, choć będzie to tylko czubek ogromnej góry. Zobaczysz szeroki zakres możliwości. Od całkowicie pasywnych, do całkowicie aktywnych.
Ja swojego czasu nie cofnę. Ale może Ty jesteś dzisiaj w takim miejscu, jak ja kiedyś?
Może zadajesz sobie pytanie - przecież musi się dać inaczej, tylko jak? Jeśli tak - to z pewnością znajdziesz tutaj swoją odpowiedź. Jeśli nie - przyjdź, porozmawiamy o nieruchomościach i być może uda nam się wspólnie zrobić jakiś intratny deal...

Na spotkaniu zobaczysz możliwości:

  • od całkowicie aktywnych do całkowicie pasywnych
  • te od banalnie łatwych, do ekstremalnie trudnych
  • od takich, gdzie możesz wystartować bez kapitału, do takich, gdzie możesz potrzebować kilkudziesięciu tysięcy złotych
  • Która konfiguracja jest dla Ciebie?

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką.

KOSZT

Wstęp na spotkania w Londynie, w ramach Stowarzyszenia Mieszkanicznik, jest bezpłatny dla wszystkich jego członków. Osoby, które nie są jeszcze w stowarzyszeniu, uiszczają opłatę na miejscu w wysokości 10 funtów.
Zachęcamy też wszystkie osoby, które nie są jeszcze członkami, do przystąpienia do Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Członkostwo daje wiele korzyści, o których możecie dowiedzieć się na NASZEJ  STRONIE

AGENDA SPOTKANIA

  • 19.00 - 19.20 Networking, omówienie spraw bieżących
  • 19.20 - 20.30 Prezentacja Jan Gisterek "Jakie możliwości daje rynek startując z małym kapitałem"
  • 19.30 - 20.45 przerwa
  • 20.45 - 22.00 Prezentacja Jan Gisterek "Jakie możliwości daje rynek startując z małym kapitałem"
  • po 22.00 -      lokalny pub, dalsze rozmowy

Serdecznie zapraszamy,

Oddział Mieszkanicznika w Londynie
londyn@mieszkanicznik.org.pl

X