• Brak produktów w koszyku.

Łódzki oddział Stowarzyszenia Mieszkanicznik zaprasza  wszystkich zainteresowanych na  grudniowe szkolenie dotyczące projektów deweloperskich oraz afterparty po spotkaniu.

Naszym gościem będzie Izabela Hryniewicz. Podczas spotkania dowiesz się o tym, jak wyglądają inwestycje deweloperskie, jak wygląda proces, jak wygląda porównanie budowy systemem gospodarczym z budową wraz z
generalnym wykonawcą oraz na co zwrócić uwagę planując projekt deweloperski oraz współpracując z architektem i wykonawcami. Kopalnia wiedzy dla  zaawansowanych uczestników, a także początkujących, zainteresowanych tematami deweloperskimi.

Zapisz się na spotkanie deweloperskie zanim zabraknie miejsc:  http://bit.ly/2XdMiwK !
Rabat dla członków jest widoczny po zalogowaniu.

TEMAT

Projekty deweloperskie - co, jak i czy warto?

PRELEGENT

IZABELA HRYNIEWICZ - przedsiębiorca i inwestor. Od 2004 r. wraz z mężem Piotrem Hryniewiczem skutecznie inwestuje w nieruchomości i zarządza firmami oferującymi usługi dla inwestorów. Jej domeną jest optymalizacja i remontowanie nieruchomości inwestycyjnych, obsługa transakcji od A do Z oraz sprzedaż.

Obecnie swoje działania koncentruje na nadzorze projektów deweloperskich i rewitalizacji kamienic, a w szczególności na współpracy z architektami i projektantami w zakresie funkcjonalności całej inwestycji, jak i poszczególnych jednostek mieszkaniowych, wykończenia i wizualnego przygotowania do sprzedaży.

Jest również założycielem firmy Pokojowiec.pl, która świadczy profesjonalne i wyspecjalizowane usługi zarządzania mieszkaniami na pokoje, dzięki czemu doskonale poznała potrzeby zarówno najemców, jak i inwestorów. Wiedzę i doświadczenie wykorzystuje do przygotowywania, remontowania, wyposażania i obsługi mieszkań inwestycyjnych, ale również przy stworzonym przez Piotra Hryniewicza w 2012 roku projekcie gotowców inwestycyjnych, czyli mieszkań z umowami najmu.

Prowadzi szkolenia tematyczne i występuje jako ekspert na konferencjach dla inwestorów w ramach projektu Edukacja Inwestowania w Nieruchomości.

DATA SPOTKANIA

Czwartek, 5 grudnia 2019, godz. 18.00 - Uwaga! Nowa godzina spotkania!
Po spotkaniu zapraszamy na AFTERPARTY do baru przy hotelu.

MIEJSCE SPOTKANIA

Uwaga! Nowe miejsce spotkania!

Stare Kino Residence, ul. Piotrkowska 120, Łódź

OPŁATA I ZAPISY NA SPOTKANIE

Zapisy maksymalnie do 03.12 lub do wyczerpania miejsc.

Zapisz się teraz!

Opłata za spotkanie w Łodzi dla członków stowarzyszenia z ważną składką (po zalogowaniu na stronie!) - 20 zł
Opłata za spotkanie w Łodzi dla osób, które nie mają ważnej składki członkowskiej - 50 zł

Ważne! Przy płatności na miejscu (tylko w przypadku wolnych miejsc) opłata wynosi 50 zł (dla członków Stowarzyszenia) lub 100 zł (dla osób spoza Stowarzyszenia). Warto zatem zapisać się teraz online!

 

Do zobaczenia,
Katarzyna i Jeremiasz Gorzędowscy
Grzegorz Krajewski
Liderzy Oddziału Łódź

lodz@mieszkanicznik.org.pl

X