• Brak produktów w koszyku.

Leeds

Lider: Dariusz Karpowicz

Czym jest Mieszkanicznik? Jest to stowarzyszenie osób, które inwestują w nieruchomości pod wynajem w Polsce. Młodą organizację założył Sławek wzorując się na zachodnich, aby cywilizować rynek najmu w Polsce. Jednoczenie się Mieszkaniczników zmieni rynek najmu i wprowadzi standardy zarówno dla najemców jak i wynajmujących.

Dla nas mieszkających w UK standardem jest weryfikacja przez agencje wynajmujących mieszkania i domy. Zanim ktoś dostanie klucze do wynajmowanego domu, najpierw zostaną sprawdzone referencje, zarobki itp. Ten rynek jest wzorem dla polskiego, a główna organizacja National Landlord Assosation istnieje już od lat dwudziestych ubiegłego wieku.

Pewnie zastanawiacie się, po co taki oddział otworzyliśmy w UK. Jest to już trzeci oddział po Londynie i Sheffield. My głównie interesujemy się rynkiem na Wyspach, ale też w przyszłości chcemy inwestować w Polsce. Przynależność do takiej grupy pozwoli nam nawiązać nowe kontakty i być na świeżo ze zmianami. Jednak zanim to się stanie będziemy już posiadać kilka, kilkanaście nieruchomości w UK. Również nasza wiedza inwestycyjna przyda się do wdrażania podobnych strategii inwestorom w Polsce.

X