0
  • Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na czerwcowe spotkanie krakowskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Temat spotkania: Studenci międzynarodowi: sprawny i dochodowy najem.

Data: 08-06-2017
Godz: 18:00 - 21:00

Tym razem porozmawiamy o wynajmie dla obcokrajowców.
Studenci z zagranicy to wciąż duży potencjał do zagospodarowania na krakowskim rynku.

Tematyka prezentacji:
1. Rynek najmu studenckiego
2. Standardy w EU/ Polsce
3. Student międzynarodowy jako najemca
4. Wybór odpowiedniej nieruchomości
5. Przygotowanie nieruchomości
6. Sposoby na sprawny najem

Gość Specjalny: Michał Chmiel- specjalista w dziedzinie wynajmu mieszkań studentom międzynarodowym. W Pepe Housing odpowiedzialny jest za współpracę z właścicielami mieszkań oraz inwestorami.

Pepe Housing ( www.pepehousing.com ) jest platformą, która łączy właścicieli mieszkań ze studentami międzynarodowymi. Firma powstała w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie na wysokiej jakości zakwaterowanie dla studentów/ stażystów. Zespół Pepe Housing ma spore doświadczenie dotyczące wymian studenckich, dzięki czemu wie jak rozwiązać problemy obcokrajowców związane z zakwaterowaniem.

Oprócz tego jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie

Tym razem spotykamy się w nowym miejscu! Hotel Kossak, pl. Kossaka 2 (D.H. Jubilat) Od tego spotkania to będzie miejsce naszych comiesięcznych spotkań!

Agenda spotkania:
17.45-18.00 Rejestracja i networking
18.00-18.15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18.15 - 20.30 Michał Chmiel
po. 20.45 networking i dla zainteresowanych dalsza integracja

Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia płaca za wstęp 10 zł, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 40 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia). Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 60 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 50 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.  (Proszę, aby adres mailowy w systemie płatności był taki sam jak podany w formularzu zgłoszenia)

Formularz rejestracyjny

Wejście dla Członka Stowarzyszenia - 10 zł. https://secure.transferuj.pl/?h=089976f1d734e69fd8e1c13a76460403d7efc42a
Wejście dla osób spoza Stowarzyszenia- 40 zł. https://secure.transferuj.pl/?h=6de2e250a02c81c23d1243fb066bee5becfc574b

Zapraszam
Józef Kajta,Lider Oddziału w Krakowie

Oceń ten wpis
X