0
  • Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na lutowe spotkanie online (Zoom), które odbędzie się w czwartek, 11.02.2021. Będzie inspirująco!

Rejestracja na szkolenie: LINK
Zapisy dla członków stowarzyszenia są dostępne po zalogowaniu.

WIĘCEJ O PRELEGENCIE

Mariusz Stężały to charyzmatyczny przedsiębiorca, który wyszedł z ponad milionowego długu. Obecnie aktywnie buduje biznes nieruchomości. Wykłada i dzieli się wiedzą w Albrecht International. Zajmuje się kilkoma obszarami w branży nieruchomości m.in. flipami, gotowcami inwestycyjnymi, biznesem kwater pracowniczych oraz najmem długoterminowym. Zarządza kilkudziesięcioma mieszkaniami w podnajmie, jak również tworzy mikrokawalerki i obiekty pracownicze o wysokim standardzie. Jego pasją są podróże, które może realizować w dowolnym czasie dzięki swoim nieruchomościowym biznesom. Dzięki organizacji i udziale w wielu branżowych konferencjach, Mariusz posiada ogromną bazę cennych, nieruchomościowych kontaktów, liczoną w tysiącach osób.

INFORMACJE O SZKOLENIU

Na spotkaniu dowiecie się co zrobił Mariusz aby bez ani jednego dnia przestoju mieć wynajęte wszystkie pokoje w trakcie pandemii - przez cały 2020 r., w bardzo wysokich cenach. Opowie również o tym jak płynnie przejść z wynajmu na pokoje i przebranżowić je w wynajem dla firm oraz pokaże, który model jest bardziej opłacalny. Wskaże konkretne obszary, w których trzeba uważać na rynku najmu pracowniczego.

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem aplikacji zoom - tak abyśmy każdy siedząc w swoim własnym domu, mogli sie spotkać, porozmawiać i wymienić doświadczeniem. Dzięki tej aplikacji, każdy będzie mógł zadać pytanie, czy wymienić się doświadczeniem. Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia.

PARTNER  SPOTKANIA

 jest partnerem lokalnym krakowskiego oddziału.

AGENDA SPOTKANIA

18.00-18.15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18.15-19.45 Gość specjalny - Mariusz Stężały
19.45-20.00 Podsumowanie

OPŁATY

Członkowie Stowarzyszenia udział w spotkaniu bezpłatny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 50 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata w kwocie 50 zł podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem Stowarzyszenia).
Link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym.

REJESTRACJA NA SPOTKANIE

Osoby spoza stowarzyszenia LINK
Rejestracja dla członków jest dostępna po zalogowaniu.

MIEJSCE: on line, każdy we własnym domu

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem zoom - link do osób zarejestrowanych prześlemy o godzinie 17:00.

 

Zapraszamy!

Józef Kajta
Lider oddziału w Krakowie
krakow@mieszkanicznik.org.pl

 

FAQ:
Czy muszę być członkiem Stowarzyszenia aby uczestniczyć w spotkaniu?
Nie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem oraz nieruchomościami. Dla członków Stowarzyszenie udział w spotkaniu jest bezpłatny

Interesuje się nieruchomościami ale własnych nie mam jeszcze, czy to miejsce jest dla mnie?
Oczywiście! W Stowarzyszeniu chętnie dzielimy się swoją wiedzą, każdy z nas kiedyś zaczynał i stawiał pierwsze kroki - zapraszamy serdecznie.

Dlaczego Zoom?
Za pomocą tej aplikacji, każdego uczestnika jest widać i słychać, dzięki czemu na spotkaniu jest możliwość pełnej interakcji.

Oceń ten wpis
X