0
  • Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane tematem nieruchomości, na kolejne spotkanie kieleckiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik.
Tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, 3 września 2019 w hotelu DAL - ul. Piotrkowska 12, p.1 sala A, godz. 17:30.

Temat: "Niewidzialna firma - czyli jak w spokoju prowadzić biznes w Polsce"

Naszymi gośćmi będą:

Mariusz Półtorak
Prawnik, członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawników (International Bar Association), właściciel brytyjskich spółek limited zajmujących się doradztwem gospodarczym, zarządzaniem własnymi nieruchomościami komercyjnymi w Polsce. Inwestuje również w polskie spółki prawa handlowego wdrażające nowe technologie medyczne. Specjalizuje się w budowaniu dla małych i średnich firm elastycznych modeli biznesowych dla przedsięwzięć gospodarczych z wykorzystaniem brytyjskiego prawa o spółkach i polskiego prawa handlowego oraz regulacji prawno-podatkowych tych państw.

Krzysztof Gos
Do prowadzenia firmy consultingowej dojrzewał długo zbierając doświadczenia w wielu branżach. Pracował w sprzedaży oraz dziale prawnym dużej korporacji telekomunikacyjnej. Później kilka lat jako niezależny przedsiębiorca zdobywał doświadczenia w branży finansowej (bank, fundusze inwestycyjne). Od 2011 roku koncentruje swoje działania na tworzeniu rozwiązań ułatwiających polskim przedsiębiorcom prowadzenie działalności biznesowej. Właściciel brytyjskich spółek limited zajmujących się doradztwem gospodarczym oraz obrotem i wynajmem nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Libertarianin, zdeklarowany kapitalista.

Obaj Panowie połączyli swoje umiejętności, doświadczenia i wiedzę praktyczną w projekt oparty o prawo międzynarodowe a w szczególności brytyjskie i polskie, umożliwiający korzystanie z przyjaznego dla prowadzenia przedsiębiorstwa otoczenia prawnego, ochronę majątku, redukcję obciążeń podatkowych, w tym uniknięcie podwójnego opodatkowania. Projekt realizują jako wspólnicy spółki LEXEA Ltd z siedzibą w Wielkiej Brytanii, a propagują go w Polsce pod marką "Wiejska 12 Business Port".


KOSZT

10 zł - dla Członków Stowarzyszenia z opłaconą składką. Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia należy zalogować się przez stronę https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia) i ustanowione hasło.

Dla osób niebędących Członkami Stowarzyszenia:
- 50 zł płacąc przelewem (link do płatności pojawi się po wypełnieniu formularza)
- 80 zł płacąc gotówką w dniu wydarzenia

REJESTRACJA

https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm%2Fevent%2Fregister&reset=1&id=301

REJESTRACJA DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA JEST DOSTĘPNA PO ZALOGOWANIU

Jeśli w ciągu 48h zdecydujesz się zostać członkiem stowarzyszenia, kwota 50 zł będzie zaliczona na poczet wpisowego. W losowaniu nagród wezmą udział osoby, które zarejestrują się do godziny 12:00 w dniu spotkania.


MIEJSCE

Spotkanie odbędzie się w Hotel DAL*** Kielce, przy ul. Piotrkowskiej 12, p. 1, sala A.


AGENDA SPOTKANIA

17:30 - 17:45 Rejestracja i networking
17:45 - 18:00 Wstęp i sprawy organizacyjne
18:00 - 19:00 M. Półtorak, K. Gos: "Niewidzialna firma - czyli jak w spokoju prowadzić biznes w Polsce" cz. 1
19:00 - 19:15 Przerwa na networking
19:15 - 20:15 M. Półtorak, K. Gos: "Niewidzialna firma - czyli jak w spokoju prowadzić biznes w Polsce" cz. 2
20:15 - 21:00 Zakończenie spotkania, networking, after party.


Partnerem spotkania jest Extra.broker Firma pomagająca inwestorom w obrocie nieruchomościami, której przedstawicielem jest Daniel Cisowski

Zapraszam,

Piotr Sokół
Lider oddziału Mieszkanicznik Kielce
kielce@mieszkanicznik.org.pl

Oceń ten wpis
X