• Brak produktów w koszyku.

Udało się!
Marcowe spotkanie kieleckich Mieszkaniczników za nami. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie.
Nasza grupa się powiększa, co dowodzi temu że, jesteśmy na dobrej drodze.
Temat kamienic i inwestycji w mieszkania w kamienicach który omawialiśmy, okazał się bardzo interesujący. 

Nasz gość Łukasz Chlebicki opowiedział nam historię inwestycji, której doświadczył na własnej skórze.
Wziął sobie do serca słowa Bartka Nosiadki "Na co chcesz pracować? Na zdechłego konia, czy na stajnię pełną mustangów" i tak rozpoczął swoją inwestycję, od kupna przedwojennej kamienicy.
Istotną rzeczą, przy kupowaniu takich mieszkań, jest ich dokładne prześwietlenie pod kątem technicznym. Lokale na parterze są narażone na wilgoć a te położone na ostatnim piętrze, na nieszczelny dach lub wysoką temperaturę w lecie. Podczas remontu takiej kamienicy można, odkryć różne skarby... gniazda szerszeni lub tajne skrytki za podwójnymi ścianami.

Dobra ekipa budowlana, która potrafi rozwiązywać napotkane po drodze problemy to jedno, a relacja z sąsiadami to drugie na co warto zwrócić uwagę, ponieważ to sąsiedzi mogą jak się okazuje, przysporzyć nie małych problemów.
Nie mniej jednak ceny zakupu mieszkań w kamienicach, różnią się od tych w blokach, co może przyciągnąć inwestorów. Ale czy w naszym mieście ceny mieszkań w kamienicach, różnią się tak bardzo od tych w blokach? To pytanie zostawiam Wam. A odpowiedź może nadejść 10 kwietnia na kolejnym spotkaniu kieleckiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Ponieważ naszym gościem będzie Filip Kowarski z www.moniter.pl a rozmawiać będziemy o tym jak i gdzie szukać okazji inwestycyjnych. Szczegóły na naszym fanpage i na stronie www.mieszkanicznik.org.pl

Do zobaczenia!

X