0
  • Brak produktów w koszyku.

 Komunikat

 

Flatte, platforma do zarządzania najmem nieruchomości, nawiązała strategiczną współpracę ze Stowarzyszeniem Mieszkanicznik, które promuje bezpieczny i etyczny najem. Partnerstwo potwierdza, że usługi świadczone przez startup powstały w The Heart przy udziale dewelopera Develia są na najwyższym poziomie, a jego zespół ekspertów godny zaufania.

 

Flatte to innowacyjna platforma integrującą właścicieli mieszkań, najemców, osoby zarządzające nieruchomościami i specjalistów dbających o utrzymanie stanu technicznego lokali. Jej istotną częścią jest aplikacja mobilna flatte.app, która umożliwia najemcom m.in. płacenie czynszu i rachunków za media poprzez bramkę płatniczą. Dzięki temu najemca może wygodnie opłacać w aplikacji przy użyciu karty, blika czy za pomocą szybkiego przelewu wszelkie należności, które wiążą się z najmem nieruchomości. Przyznanie startupowi statusu Małej Instytucji Płatniczej w 2023 roku potwierdziło, że ten sposób rozliczania jest bezpieczny.

 

Dzięki flatte cyfryzujemy rynek najmu nieruchomości i w znacznej mierze automatyzujemy relacje między właścicielami mieszkań czy domów i ich najemcami. Naszym celem jest ułatwienie im codziennej współpracy. Ale nie ograniczamy swojej działalności do narzędzia, jakim jest aplikacja. Flatte to także zespół ekspertów, którzy osobiście wspierają naszych klientów. To oni zajmują się przygotowaniem mieszkań czy domów na wynajem, poszukiwaniem i finansową weryfikacją najmującego, a potem także pomagają np. w usuwaniu drobnych usterek wynikających z użytkowania nieruchomości. Uważamy, że ludzie, którzy tworzą flatte, są niezwykle ważnym komponentem. I niezbędnym do utrzymania najwyższej jakości usług. Owszem, dzięki aplikacji wiele czynności możemy automatyzować i w ten sposób zwiększać efektywność działań. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że wynajem nieruchomości jest bardzo istotną kwestią dla wielu osób, więc bezpośredni kontakt z zaufanym ekspertem jest potrzebny, zarówno dla najemcy, jak i dla wynajmującego – mówi Marcin Błażejewski, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Sprzedaży flatte.

 

Usługi świadczone przez flatte zyskały uznanie ogólnopolskiego Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”. To organizacja pozarządowa, która wspiera wynajmujących w prowadzeniu bezpiecznego i etycznego najmu nieruchomości. Zajmuje się także edukacją w tym zakresie i organizuje dla swoich członków i sympatyków cykliczne szkolenia i kongresy.

 

– Naszym celem jest uporządkowanie rynku najmu nieruchomości. Zależy nam, aby relacje pomiędzy wynajmującymi a najemcami opierały się na jasnych i uczciwych zasadach. Dlatego doceniamy flatte, które dokonuje cyfrowej rewolucji tego sektora i usprawnia wiele procesów, jakie na nim zachodzą. Współpraca z ekspertami flatte, dzięki którym najem staje się prostszy i przyjaźniejszy dla obu stron, ma dla nas strategiczne znaczenie. Razem możemy promować nowe standardy – mówi Jacek Kusiak Prezes i Współzałożyciel Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Oceń ten wpis

Dodaj komentarz

X