• Brak produktów w koszyku.

listopad, 2018

sob24Lst(Lst 24)09:00ndz25(Lst 25)14:59X Ogólnopolski Kongres Mieszkaniczników

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Kongres MIESZKANICZNIKA to wydarzenie organizowane regularnie na jesieni przez Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik” dla inwestorów i właścicieli mieszkań na wynajem.

Celem organizacji tego cyklicznego wydarzenia jest edukacja, jak bezpiecznie wynajmować mieszkania, jakie są możliwości inwestowania w nieruchomości, pokazanie nowych trendów i technologii na rynku nieruchomości na wynajem, umożliwienie nawiązania nowych kontaktów biznesowych i uzyskania unikatowej wiedzy od praktyków, dzielących się własnym doświadczeniem.

W ciągu dwóch dni uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w części panelowej kongresu  oraz 16 różnych wykładach tematycznych do wyboru, poznania oferty ok. 30 firm podczas organizowanych równolegle minitargów branżowych.

Naszym bezcennym atutem jest uczestnictwo osób, które działają na rynku nieruchomości na wynajem oraz inwestowania w nieruchomości od wielu lat. Panująca atmosfera otwartości i chęci dzielenia się wiedzą skutkuje nawiązywaniem owocnych relacji biznesowych oraz przyjacielskich. Jeśli jesteś początkującym inwestorem, to tylko na naszej konferencji znajdziesz kompleksową wiedzę i dostęp do produktów i usług pomocnych w budowaniu biznesu opartego na nieruchomościach.  A  najważniejsze powtarzamy do znudzenia: „rozmawiaj z nieznajomymi, poznaj tyle nowych osób, na ile starczy ci czasu”.

Jest to już X edycja jedynej takiej imprezy w Polsce.

Cześć edukacyjna kongresu składa się z części panelowej w sobotę oraz części warsztatowej, dostępnej w czterech sesjach w sobotę i w niedzielę. W każdej z sesji proponujemy 4 zajęcia tematyczne do wyboru.

Równolegle odbywać się będą minitargi branżowe, podczas których wystawcy zaoferują swoje usługi i produkty na wyjątkowych warunkach przygotowanych wyłącznie dla uczestników kongresu.

Dodatkową częścią integracyjną stanowić będzie wieczorny bankiet, organizowany w tym samym miejscu – dla wytrwałych uczestników oraz osób nie biorących udziału w części edukacyjnej.

Zapraszamy zarówno członków stowarzyszenia jak i osoby niezrzeszone.

 

Czas

24 (Sobota) 09:00 - 25 (Niedziela) 14:59

X