0
  • Brak produktów w koszyku.

wrzesień, 2018

śr19Wrz18:0021:00Wrześniowe spotkanie Bielsko-Biała "Mieszkania, pokoje, mikrokawalerki. Co wybrać?"

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na Wrześniowe spotkanie naszego Stowarzyszenia w Bielsku-Białej.

Prelekcję "Mieszkania, pokoje, mikrokawalerki. Co wybrać?" poprowadzi przebojowa i niezwykle skuteczna w biznesie, założycielka firmy o francusko brzmiącej nazwie pokoje69.pl Paulina Majewska-Goździk
Widzimy się 19 września o godzinie 18:00 w Luce Arena "Nowe Miasto" ul. Legionów 26/28, bud F


Jako lider naszego oddziału, pozwolę sobie napisać kilka zdań o naszej wyśmienitej Prelegentce. Paulinę poznałem 1,5 roku temu, kiedy ściągła mnie do Warszawy do poprowadzenia szkolenia z nieruchomości. Poznałem ją wtedy jako przesympatyczną, nastawioną na sukces kobietę, osadzoną w "korpo świecie". Był to czas, kiedy zaczynała swoją przygodę z nieruchomościami i snuła plany z tym związane. Pomagałem jej i konsultowałem jej pierwsze mieszkania… Teraz, po 1,5 roku, nieruchomościowy biznes Pauliny rozwija się szybko i wyśmienicie. Aż wstyd się przyznać, ale wtedy nie przypuszczałem, jak daleko i jak szybko zajdzie w tym biznesie. Paulina jest osoba otwartą, która wychodzi "z sercem na dłoni", dlatego teraz ja nie mogę się doczekać tego spotkania, bo wiem, że tym razem ja nauczę się ciekawych i przydatnych rzeczy. Jest to jedna z tych prelekcji, której nie można nie zobaczyć!
Jan Gisterek, lider oddziału Bielsko-Biała


Remonty prowadzi w kobiecy sposób: materiały budowlane zawsze zamawia w butach na obcasach. W gronie ekip remontowych ceniona za rysowanie serduszek na schematach elektrycznych.

Sama dobrze rozumie proces inwestowania w nieruchomości, ponieważ nie tylko jestem zarządcą cudzych mieszkań, ale również właścicielką swoich. Dlatego łączy profesjonalizm z poczuciem odpowiedzialności za mieszkania swoich klientów. Zna też potrzeby najemców, ponieważ sama przez wiele lat mieszkała w mieszkaniach wynajmowanych na pokoje.

Szczególnie specjalizuje się w negocjacji cen mieszkań z właścicielami, przeprowadzaniem remontów i rekrutacji najemców w najwyższych kwotach. Osiąga bardzo niski "współczynnik pustostanów", a czasem nawet nadsprzedaż, bo uważa, że pustostan to marnotrawienie zasobów. 

Podczas spotkania:
1. Zostanie wybrana ekspercka loża szyderców: konsultant z księgowości, remontów, asystenci od pokojów i podnajmu oraz ksiądz
2. Przeprowadzimy analizę "plusów" i "minusów" wynajmu na pokoje i w całości
3. Opowiemy o tym, jak rozpoznać nieruchomości, które przyniosą największy zysk jako inwestycje na pokoje i na mikrokawalerki. 
4. Sprawdzimy co można wyczytać z rzutu nieruchomości i na jakie punkty zapalne należy zwrócić uwagę. 
5. Omówimy ważne wskazówki przed planowaniem remontu w systemie najmu na pokoje i na mikrokawalerki. 
6. Które koszty warto minimalizować? Zakres kosztów remontu i umeblowania?
7. Scenariusze remontu w podnajmie – co warto przewidzieć.

Jeśli wystarczy czasu case study: inwestycja w zakup nieruchomości w kredycie na gruncie nieuregulowanym. Czy to może się udać? 


Agenda spotkania:
18:00 Rejestracja
18:30 Powitanie, przypomnienie celów i misji Stowarzyszenia
18:45
Mieszkania, pokoje, mikrokawalerki. Co wybrać? – Paulina Majewska – Goździk
21:00 Networking / After party (restauracja Gallo Nero)

Opłaty:
– rejestracja i płatność on-line – człnkowie stowarzyszenia 10zł, nie członkowie 40zł
– płatność przy wejściu – członkowie stowarzyszenia 20zł, nie członkowie 80zł

Czas

(środa) 18:00 - 21:00

X