• Brak produktów w koszyku.

luty, 2019

czw07Lt17:3023:00Spotkanie Oddziału Częstochowa - Pozyskiwanie i obsługa trudnych nieruchomości

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Tydzień przed Walentynkami Mieszkanicznik Częstochowa zaprasza na spotkanie wszystkich zakochanych w nieruchomościach!

Widzimy się na salce W Koronie Drzew w Częstochowie już w czwartek 7 lutego 2019 roku! Uwaga: zaczynamy o tej samej porze co w styczniu – rejestracja już od 17:30, oficjalny start o 18:00.

W tym miesiącu specjalnie dla Was nie lada gratka – odwiedzi nas inwestor z ogromnym doświadczeniem w nieruchomościach: Jerzy Sempowicz!

Może nie wszyscy jeszcze wiecie, że Jerzy jest przedsiębiorcą od 1992 roku. Jest właścicielem hurtowni zegarmistrzowskiej oraz – przede wszystkim – inwestorem bardzo mocno związanym z nieruchomościami. Przetestował szeroki wachlarz inwestycji – od garaży, poprzez mieszkania, aż do lokali komercyjnych. Nieobce są mu zagadnienia wynajmu, podnajmu, remontów, budowania czy flipowania.

Jerzy to pasjonat spraw trudnych, specjalista od wynajdywania inwestycyjnych perełek!

Do tego chętnie dzieli się wiedzą. Prowadzi szkolenia z zaawansowanych metod pozyskiwania nieruchomości. Jest również wykładowcą MBA Nieruchomości na ASBIRO, prelegentem podczas konferencji Myśleć Jak Milionerzy, a także wielokrotnie na spotkaniach organizowanych nie tylko przez Stowarzyszenie Mieszkanicznik, lecz również przez takie organizacje jak Global Investor Club, Asbiro, Inteligencja Finansowa, a także na eventach KontestCamp, AsbiroCamp, Biznes Ponad Granicami w Bangkoku i na zjazdach absolwentów szkoleń Piotra Hryniewicza.

Jest również autorem rewelacyjnej książki "Od kelnera do rentiera"! Jeśli jeszcze jej nie masz podczas spotkania będziesz miał świetną okazję do jej nabycia – wraz z osobistą dedykacją i autografem autora!

W trakcie prelekcji Jerzy opowie o swoich osobistych, niezwykłych doświadczeniach z nieruchomościami. Jestem przekonana, że nawet jeśli jesteś doświadczonym inwestorem na pewno usłyszysz coś, co będzie dla Ciebie nowością! 

Nie możesz przegapić szansy na osobiste spotkanie z tak niezwykłym, kreatywnym, doświadczonym, zahartowanym i wytrawnym inwestorem jakim jest Jerzy!

Dlatego nie zwlekaj – zarezerwuj sobie miejsce jeszcze dziś! Zapisy zostaną zamknięte dzień przed spotkaniem, w środę 6 lutego w południe – o ile wcześniej nie skończą się miejsca 😉

Po części oficjalnej nie może zabraknąć również tej nieoficjalnej. Porozmawiać o nieruchomościach i nie tylko, z naszym prelegentem i między sobą będzie okazja na naszym integracyjnym after-party w pizzerii Allegro!

Do zobaczenia 🙂

Pozdrawiam 
Monika Balińska
Lider oddziału Częstochowa

Czas

(Czwartek) 17:30 - 23:00

X