• Brak produktów w koszyku.

styczeń, 2021

pon25St19:0021:00Berlin, Gorzów Wielkopolski, 25.01.2021, spotkanie

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Mieszkanicznika Berlin i Gorzów Wielkopolski. 

⏩O CZYM BĘDZIE?⏪

Jako Stowarzyszenie mamy MOC! Nasza moc wynika z tego, że jesteśmy grupą ludzi, którzy mają różne doświadczenia, a zarazem wspólny mianownik. Jeśli się podzielimy naszymi doświadczeniami niekoniecznie związanymi z nieruchomościami, problemami to wspólnie będziemy mogli wypracować rozwiązania i zaprosić specjalistów, którzy pomogą nam je wdrożyć w życie.

Wracamy do comiesięcznych spotkań w Berlinie/Gorzowie Wielkopolskim w ramach, których będziemy realizować wyżej wymieniony plan. Na początku online, a później stacjonarnych.

Najbliższe spotkanie ma na celu poznanie Waszych potrzeb i oczekiwań oraz wymianę między osobami działającymi w branży nieruchomości, w branżach pokrewnych lub związanych z nieruchomościami z podobnymi osobami działającymi w Polsce oraz w krajach, w których mamy oddziały jak np. Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Australia, USA. Jedyna okazja aby poznać osoby z podobnymi problemami ale innymi doświadczeniami i pomysłami na przyszłość. Również poznać najlepszych specjalistów i zdobyć do nich kontakty. Możesz korzystać z ich wiedzy jak sobie radzą z obecnymi problemami i wyzwaniami związanymi z lockdownem i pandemią. Poznasz też osoby dzięki którym możesz inwestować między narodowo czy też znaleźć sprawdzone i pewne osoby, które zaopiekują się Twoją nieruchomością tak abyś miał dobry zwrot i spokojną głowę lub pomogą Ci zrobić to samodzielnie ale tak jak należy.

Bądź na spotkaniu, bo tylko tak możesz zdecydować, który ze światowych specjalistów będzie prelegentem najbliższych spotkań i jakie będzie poruszał tematy. 

Niezależnie czy masz związek z nieruchomościami czy nie. Czy sprzątasz nieruchomości, robisz im zdjęcia, home staging, remontujesz, malujesz, sprzedajesz, flipujesz, podnajmujesz, inwestujesz czy dopiero myślisz o nich lub w ich kontekście czy też szukasz specjalisty z ww. dziedzin… to spotkanie jest dla Ciebie!

AGENDA

19:00 Wstęp – informacje o Stowarzyszeniu Mieszkanicznik

19:30 Networking 
– poznanie uczestników i ich potrzeb

– wymiana doświadczeń, wyzwań, problemów i pomysłów na ich rozwiązania

– wspólne pomysły na najbliższe spotkania

– wielka wymiana kontaktów

21:00 zakończenie

Dla chętnych after party online!

Organizatorzy i moderujący

Dariusz Lockau – Lider oddziału Stowarzyszenia "Mieszkanicznik"

Tomasz Burcon zwany Burçon – lider ds. rozwoju oddziałów "Mieszkanicznika"

więcej o Tomaszu: https://burcon.pl/o-mnie/ 

 

Więcej o Stowarzyszeniu: 

https://mieszkanicznik.org.pl/

 

Zapraszamy serdecznie!

Załoga berlińskiego i gorzowskiego Oddziału Mieszkanicznika

Czas

(Poniedziałek) 19:00 - 21:00

X