• Brak produktów w koszyku.

luty, 2020

wt04Lt18:0023:00Poznań: Remonty kamienic okiem inżyniera praktyka

Więcej

Szczegóły wydarzenia

 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejne szkolenie Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Poznaniu! Spotykamy się 4 lutego (wtorek) o godz. 18:00 w Hotel Mercure Poznań Centrum, sala Stare Miasto B (parter). Na szkoleniu w lutym poruszymy tematy remontowe w kamienicach, a w szczególności wszelkie kwestie na jakie zwraca uwagę podczas pracy inżynier budownictwa.  

Remonty kamienic: kwestie formalne, techniczne, zarządzani remontem od strony praktycznej

Naszym gościem będzie Paweł Zieliński – inżynier budownictwa, zajmuje się prowadzeniem projektów budowlanych m.in w ramach zamówień publicznych, projektów deweloperskich oraz prac remontowych na dużych obiektach. Zajmuje się również profesjonalną analizą techniczną i finansową związaną z zakupem kamienic. ProwadzI remonty kamienic od projektu przez realizację aż po rozliczenia prac.

Jest także inwestorem, kupuje mieszkania na flipy i na wynajem. Potrafi spojrzeć na projekt jako inwestor, wykonawca oraz kierownik budowy, co daje szeroką perspektywę, więcej możliwości i potencjalnych opcji do wyboru.

Na szkoleniu Paweł wyjaśni nam jakie są poszczególne etapy projektu (uzyskanie dokumentów, pozwoleń, prace remontowe), kto jest uczestnikiem, jakie ma obowiązki (biuro projektowe, rzeczoznawca p.poż, konserwator, kierownik budowy, wykonawcy, inwestor) oraz jakie są zależności pomiędzy nimi.

Wyjaśni również jak należy zarządzać takim projektem, jak go rozliczać, co jest ważne. Będą też wskazówki techniczne dotyczące poszczególnych prac. Wszystko od strony praktycznej na podstawie zrealizowanych projektów.

Zatem jeśli chcesz dowiedzieć się jak podczas remontu:

  • poradzić sobie z formalnościami,
  • być partnerem do rozmów z ekipami remontowymi w kwestiach technicznych,
  • poradzić sobie z nadzorem i zarządzaniem,
  • oraz poprawnie rozliczyć realizację projektu,

to nie może Cię zabraknąć na tym szkoleniu!

Zapraszamy od godz. 17:45. Agenda szkolenia przedstawia się następująco:

17:45-18:15 – networking i rejestracja uczestników
18:15-18:30 – powitanie, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik
18:30-19:15 – wystąpienie – Paweł Zieliński
19:15-19:30 – przerwa networkingowa
19:30-20:30 – wystąpienie – Paweł Zieliński
20:30 – przeniesienie networkingu do Winestone Mercure

Oprócz tego na naszym szkoleniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody!

Zapraszamy też do zakładania karty VIP Bricoman i korzystania z oferty. Bricoman oferuje Mieszkanicznikom stały rabat 1% na materiały budowlane / 5% na pozostały asortyment w formie punktów lojalnościowych! Hasło: Mieszkanicznik

Gorąco zachęcamy do płatności online, gdyż opłata w gotówce na miejscu przed szkoleniem wyniesie: 50 PLN dla Członków Stowarzyszenia i 150 PLN dla pozostałych osób! 

Ważne: Opłata za uczestnictwo w szkoleniu może zostać zaliczona na poczet części opłaty wpisowej, jeśli wstąpisz w szeregi Mieszkaniczników w przeciągu 48 godzin od szkolenia. Warto skorzystać!

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia,

Waldemar Kochanek, Patryk Sobczyk
Liderzy Oddziału w Poznaniu

www.mieszkanicznik.org.pl

Czas

(Wtorek) 18:00 - 23:00

X