• Brak produktów w koszyku.

październik, 2018

wt02Paź18:0021:00Poznań: Kawalerki szybką drogą do wolności finansowej?!

Więcej

Szczegóły wydarzenia

 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejne spotkanie Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Poznaniu! Spotykamy się 2 października (wtorek) o godz. 18:00 w Ogrodowa 12 Conference Center, sala GRAND. Wracamy do zagadnienia inwestowania w kawalerki na wynajem.

Kawalerki szybką drogą do wolności finansowej?!

Naszym gościem będzie Wincenty Barnuś, przedsiębiorca i inwestor z wieloletnim doświadczeniem, które zbierał w Rzeszowie, skąd pochodzi, następnie na Śląsku, a od 21 lat w Poznaniu. Z wykształcenia budowlaniec, ale w międzyczasie zajmował się innymi obszarami biznesu. Obecnie realizuje zawód wyuczony inwestując w nieruchomości. Zaczynał od ziemi rolnej, ale inwestuje też w domy, mieszkania, kamienice i grunty budowlane. Jego drugą pasją są podróże, którą realizuje wspólnie z żoną, obecnie w poszukiwaniu miejsca na spędzenie reszty życia. Spełniony zawodowo z racjonalnym stosunkiem do pieniędzy (to one mają ciężko pracować na niego), wolny finansowo, kończy inwestycje, aby cieszyć się życiem i tym co udało mu się osiągnąć. Stosuje niestandardowe rozwiązania w każdej branży, którą się zajmuje. Dla Witka nie ma rzeczy, których nie da się zrobić, są tylko rzeczy których jeszcze nikt nie zrobił. Jest wizjonerem, a eksperymentując z nieruchomościami osiąga niesamowite sukcesy. Był naszym gościem już w lutym 2016 i wtedy jego wystąpienie spotało się z ogromnym zainteresowaniem. Miejsce, w którym wtedy się spotykaliśmy ledwo nas pomieściło. Jego motto to: "Świat należy do tych, którzy wiedzą."

Wincenty przdstawi nam swoje doświadczenia: 

  • jak zaczynał przygodę z nieruchomościami,
  • pierwszą inwestycję – mieszkanie dla siebie, które się sprzedało,
  • pierwsze zarobione pieniądze – działka koło VW Poznań,
  • pierwszy dom dla siebie,
  • pierwsza odważna decyzja: wolność finansowa (w dwa lata 8 mieszkań),
  • potem już z górki – do dziś kilkadziesiąt aktów notarialnych 🙂

Zapraszamy od godz. 18:00. Agenda spotkania przedstawia się następująco:

17:45-18:15 – networking i rejestracja uczestników
18:15-18:30 – powitanie, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik
18:30-19:15 – wystąpienie – Wincenty Barnuś
19:15-19:30 – przerwa networkingowa
19:30-20:30 – wystąpienie – Wincenty Barnuś
20:30 – przeniesienie spotkania do pobliskiej restauracji

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody.

Zapraszamy też do zakładania karty VIP Bricoman i korzystania z oferty. Bricoman oferuje Mieszkanicznikom stały rabat 1% materiały budowlane / 5% na pozostały asortyment w formie punktów lojalnościowych! Hasło: Mieszkanicznik

Gorąco zachęcamy do płatności online, gdyż opłata w gotówce na spotkaniu wyniesie odpowiednio: 20 PLN i 80 PLN!

Ważne: Opłata za uczestnictwo w spotkaniu może zostać zaliczona na poczet części opłaty wpisowej, jeśli wstąpisz w szeregi Mieszkaniczników w przeciągu 48 godzin od spotkania. Warto skorzystać!

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia,

Waldemar Kochanek, Patryk Sobczyk
Liderzy Oddziału w Poznaniu

www.mieszkanicznik.org.pl

Czas

(Wtorek) 18:00 - 21:00

X