0
  • Brak produktów w koszyku.

marzec, 2021

czw11Mar18:0021:00Kraków - 11.03.2021 - Certyfikat Najemcy - nowy standard weryfikacji najemców

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie Mieszkaniczników w Krakowie.

Zapraszamy na marcowe spotkanie na żywo!, które odbędzie się w czwartek, 11.03.2021. Będzie inspirująco!

Filip Dykas – Współzałożyciel polsko-brytyjskiego startupu simpl.rent umożliwiającego weryfikację najemców online. Ponadto zajmuje się nowymi technologiami w biurowej spółce deweloperskiej Skanska zajmującej się budową i komercjalizacją biurowców na terenie europy środkowo-wschodniej.

O czym będzie?

Usługa simpl.rent – certyfikt najemcy, ma na celu modernizację i profesjonalizację rynku najmu. Pozwala w szybki i bezpieczny sposób zweryfikować tożsamość oraz możliwości finansowe potencjalnego najemcy przed podpisaniem umowy. Od lutego 2021 partnerami strategicznymi simpl.rent są Otodom i OLX, więcej o współpracy można dowiedzieć się na stronie: https://certyfikatnajemcy.otodom.pl/

 

 jest partnerem lokalnym krakowskiego oddziału.

Tym razem spotykamy się na żywo!

Gdzie? Dokładną lokalizację podamy osobom zarejestrowanym dzień przed wydarzeniem, ale będzie to centrum Krakowa! Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia.

Kiedy? 11.03.2021

Agenda spotkania:

17.30-18.00 Rejestracja i networking
18.00-18.15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18.15-20.45 Gość specjalny – Filip Dykas
20.45-21.00 Podsumowanie

Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp w cenie 25 zł, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 100 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata w kwocie 50 zł podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem Stowarzyszenia).
Link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym.

W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 150 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 80 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

REJESTRACJA NA SPOTKANIE:

Osoby spoza stowarzyszenia LINK

Nie widzisz możliwości rejestracji? Spróbuj tak:

  1. Zaloguj się na stronie  https://bit.ly/sm-logowanie (loginem jest adres email użyty przy rejestracji do stowarzyszenia)
  2. przejdź do https://bit.ly/mieszkanicznik-kalendarz-wydarzen
  3. Wybierz wydarzenie, które Cię interesuje
  4. Dokonaj rejestracji.

Zapraszamy.

Pozdrawiam 
Józef Kajta
Lider oddziału w Krakowie

 

FAQ:
Czy muszę być członkiem Stowarzyszenia aby na nie przyjść?
Nie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem oraz nieruchomościami. 

Interesuje się nieruchomościami ale własnych nie mam jeszcze, czy to miejsce jest dla mnie?
Oczywiście! W Stowarzyszeniu chętnie dzielimy się swoją wiedzą, każdy z nas kiedyś zaczynał i stawiał pierwsze kroki – zapraszamy serdecznie. 

Dlaczego spotkania są biletowane?
Dzięki rejestracji możemy przewidzieć również ilość osób na spotkaniu. Koszty ze sprzedaży biletów – są to koszty przede wszystkim logistyczne.

Jestem zaawansowanym inwestorem, czy to miejsce dla mnie?
Na spotkaniu duży nacisk kładziemy na wiedzę jak i na networking! Wiec to miejsce będzie idealne dla Ciebie aby pozyskać nowe kontakty biznesowe. Poza tym dyskusja z innymi inwestorami i wymiana doświadczeń – zawsze jest bezcenna!

Co zrobić po spotkaniu?
Upewnij się, że zapisałeś sobie datę kolejnego spotkania. Polub nasz fan page: Mieszkanicznik Kraków – tam będziesz na bieżąco informowany o tym co się dzieję. Do osób od których dostałeś wizytówki odezwij się w ciągu 48 godzin, dzięki temu zapamiętają Cię. Na kolejne spotkanie zaproś znajomych – im większa społeczność tym więcej możliwości. 

Czas

(Czwartek) 18:00 - 21:00

X