• Brak produktów w koszyku.

grudzień, 2020

czw17Gr18:3021:00Katowice 17.12 Tomasz Burcon SKĄD WIEDZIAŁEM, ŻE TEN CZAS NADEJDZIE I CO ZROBIŁEM ABY WIĘCEJ ZAROBIĆ?

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Witaj, 

Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie katowickiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

UWAGA: SPOTKANIE ON LINE

Już 17 grudnia, w kapciach, przed swoim komputerem, bedziesz miał okazję posłuchać historii, którą opowie TOMASZ BURCON: SKĄD WIEDZIAŁEM, ŻE TEN CZAS NADEJDZIE I CO ZROBIŁEM ABY WIĘCEJ ZAROBIĆ?

Bądź z nami już w najbliższy czwartek!

No dobra, ale o czym konkretnie będzie? Oddajmy głos Tomkowi:

"Wykład będzie inspirującym, innowacyjnym i sprawdzonym podejściem do wykorzystania sytuacji jakakolwiek nie wydawałaby się niekorzystna i obrócenie jej na swoją korzyść tak aby na niej zyskać.

Na przykładzie inwestowania w nieruchomości na wynajem i zarządzania najmem (krótko i długoterminowym). Opowiem skąd wiedziałem (2 lata wcześniej), że nastąpi zmiana i skąd miałem potwierdzenie we wrześniu 2019, że będzie to miało miejsce w pierwszym kwartale 2020 roku.

Pokażę jak za pomocą profesjonalnych zdjęć potrafię szybko sprzedać nieruchomość, i to o 10% drożej, i o 20% drożej wynająć i to zwiększając przy tym obłożenie o 20% do 30% – na liczbach i konkretnych przykładach, które możesz sam sprawdzić i potwierdzić. W sierpniu miałem rekord sprzedaży mieszkań i domów wszechczasów.

Jak to zrobiłem? Co robić teraz? Na co zwracać uwagę i przede wszystkim jak tworzyć okazję w zaistniałej sytuacji?
Na wykładzie możesz spodziewać się pełnej interakcji. Będę starał się dostosować wykład do potrzeb publiczności aby zmaksymalizować przekazywaną wartość, bo znany jestem z tego, że daję dużo tzw. "MIĘSA". Liczę na to, że Was nie zawiodę i znów będziecie mogli wyjść z pakietem praktycznej wiedzy i inspiracji. Przybywaj… będzie tak jak lubisz "SAMO MIĘSO"!

A kim jest nasz gość?

Absolwent IT na PG od 1988 z pasją fotografuje, a od 1996 roku jest związany z branżą nieruchomości – marketing internetowy (www, SEO, SEM, fotografia, hosting) dla: apartamentów, hoteli, biur nieruchomości (stworzył pierwszy w Polsce CRM dla branży nieruchomości i pierwszy portal ogłoszeń drobnych). Z inwestorami współpracuje od 1992 roku, a od 2012 roku sam też inwestuje w nieruchomości. Specjalizuje się w maksymalizacji zysku pasywnego dla inwestorów tzw. ROI przez przeprowadzenie całego procesu inwestycyjnego i zastosowanie najmu hybrydowego (krótko i długoterminowego równocześnie). Założyciel Apartments Possession, zarządzającej nieruchomościami – 100+ miejsc noclegowych. Przygotowuje kompleksowo nieruchomości od znalezienia przez podział, remont/wykończenie i wyposażenie po tzw. łyżeczkę w szufladzie. Zwiększa zyski przez m.in. fotografie wyglądające jak wizualizacje (wzrost ceny +10% i wynajmu +20%), podział powierzchni oraz mieszane grupy docelowe: studenci, turyście, pracownicy.

Dzięki bazie tysięcy rezerwacji oraz wielu najemcom, trafnie wskazuje inwestorom nieruchomości o najwyższej stopie zwrotu. Rekord roczny ROI 48% (wzrost ceny i wartości + zysk z najmu). Współautor książki „Pomysł do wynajęcia 2”. Lider ds. rozwoju oddziałów i oficjalny ekspert (fotografia, najem krótkoterminowy) Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”. Prowadzi i organizuje w temacie nieruchomości iwenty, szkolenia, wykłady, webinary, udziela wywiadów w radiu i telewizji. Wykładowca Mieszkanicznika, MBA Nieruchomości i grupy Masters w ASBIRO. Pasje: wspieranie ludzi w zdrowym i zrównoważonym rozwoju, automatyzacja biznesu, fotografia nieruchomości (nagrody, publikacje: NG Traveler, „101 najlepszych hoteli i restauracji w Polsce” Magdy Gessler), rajdy samochodowe (licencja: R2, wyścigowa), sztuki walki (instruktor 1 DAN Vo-Quyen, ESDS, członek IPDTA), zdrowie, podróże.  

Jak wziąć udział?

Logowanie na stronie: https://mieszkanicznik.org.pl/wp-login.php

Aktualne wydarzenia są widoczne na dole strony w nadchodzących wydarzeniach albo https://mieszkanicznik.org.pl/kalendarz-wydarzen/

Opłata:

Dla Członków – spotkanie jest darmowe 

Osoby nie będące członkami proszę kliknąć:

https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/event/info/?reset=1&id=604

Osoby które nie są członkami Stowarzyszenia, za uczestnictwo płacą przelewem 50zł. 

 

AGENDA:

Formalnie spotkanie zacznie się o 18.30. link do platformy otrzymasz w odrębnym mailu.

18.30-18.45 powitanie, przypomnienie celów i misji Stowarzyszenia Mieszkanicznik

18.45-20.45 zaproszeni goście. 

20.45-21.00 słowo na niedzielę 🙂 , zapowiedź kolejnego spotkania i pożegnanie

 

Zapraszamy i do zobaczenia!

Radosław Rup wraz z zespołem

Lider o/Katowice 

 

 

Czas

(Czwartek) 18:30 - 21:00

X