• Brak produktów w koszyku.

lipiec, 2018

wt03Lip18:0021:00Home Staging - dlaczego warto i jak robić to dobrze

Więcej

Szczegóły wydarzenia

 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejne spotkanie Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Poznaniu! Spotykamy się 3 lipca (wtorek) o godz. 18:00 w Ogrodowa 12 Conference Center, sala GRAND. Tym razem zajmiemy się home stagingiem w wersji dla inwestorów!

HOME STAGING – dlaczego warto i jak robić to dobrze

Na początek lata naszym gościem będzie Martyna Szczawińska, która sprawia, że nieruchomości zyskują na wartości. Z wykształcenia prawnik, zawodowo home stager. Mieszkanicznik z pasją do nieruchomości! Od 7 lat pomaga ludziom inwestować w nieruchomości. Prowadzi własną firmę Martyna Szczawińska home stager, w której poprzez odpowiednie działania pomaga innym skutecznie sprzedać lub bezpiecznie wynająć szczególnie duże mieszkania i domy. W ramach firmy Metr kwadratowy zajmuje się kompleksową obsługą inwestorów – od znalezienia odpowiedniej nieruchomości, po pomoc w jej remoncie, urządzeniu, wynajęciu i opiece nad mieszkaniem. Zarządza mieszkaniami na wynajem z gwarancją czynszu, prowadzi konsultacje z zakresu inwestowania i wynajmowania nieruchomości. Jest również ekspertem Stowarzyszenia, jej dyżur odbywa się w każdy pierwszy wtorek miesiąca pomiędzy godziną 10.00-11.00. Martyna wraz z mężem aktywnie inwestują na toruńskim rynku nieruchomości. W swoim portfelu posiadają zarówno mikrokawalerki jak i większe prawie stu metrowe apartamenty. Prywatnie to szczęśliwa mężatka, mama i ciekawa świata podróżniczka. Wśród najbliższych uchodzi za wulkan energii i kopalnię pomysłów.

Martyna przybliży nam temat home stagingu, powie:

  • dlaczego warto zainwestować w HS;
  • ile to kosztuje i dlaczego tak dużo (mało);
  • z jakich sztuczek warto korzystać;
  • skąd czerpać pomysły i inspiracje;
  • jak się do tego zabrać i z czego warto korzystać.

Zapraszamy od godz. 18:00. Agenda spotkania przedstawia się następująco:

17:45-18:15 – networking i rejestracja uczestników
18:15-18:30 – powitanie, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik
18:30-19:15 – wystąpienie – Martyna Szczawińska
19:15-19:30 – przerwa networkingowa
19:30-20:30 – wystąpienie – Martyna Szczawińska
20:30 – przeniesienie spotkania do pobliskiej knajpki

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody.

Zapraszamy też do zakładania karty VIP Bricoman i korzystania z oferty. Bricoman oferuje Mieszkanicznikom stały rabat 1% materiały budowlane / 5% pozostały asortyment w formie punktów lojalnościowych! Hasło: Mieszkanicznik

Gorąco zachęcamy do płatności online, gdyż opłata w gotówce na spotkaniu wyniesie odpowiednio: 20 PLN i 80 PLN!

Ważne: Opłata za uczestnictwo w spotkaniu może zostać zaliczona na poczet części opłaty wpisowej, jeśli wstąpisz w szeregi Mieszkaniczników w przeciągu 48 godzin od spotkania. Warto skorzystać!

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia,

Waldemar Kochanek, Patryk Sobczyk
Liderzy Oddziału w Poznaniu

www.mieszkanicznik.org.pl

Czas

(Wtorek) 18:00 - 21:00

X