0
  • Brak produktów w koszyku.

czerwiec, 2020

czw04Czw17:3023:00Bydgoszcz: Jakie możliwości daje rynek - startując z niewielkim kapitałem?

Więcej

Szczegóły wydarzenia

 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejne szkolenie Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Bydgoszczy! Spotykamy się 4 czerwca (czwartek) w nowym miejscu Villa Secesja o godz. 17:30 w Gdańska 18.

Na czerwcowym szkoleniu coś dla tych, którzy chcą  spróbować czegoś nowego po korona kryzysie, ale jeszcze nie wiedzą czego. Jan Gisterek przedstawi wachlarz możliwości inwestowania w nieruchomości od pasywnych do aktywnych. Zapraszamy!  

Jakie możliwości daje rynek – startując z niewielkim kapitałem?

Naszym gościem będzie Jan Gisterek, aktywny inwestor. Nie lubi rutyny i kocha wyzwania. Biznes zafascynował go już w wieku kilkunastu lat, kiedy tylko runęła żelazna kurtyna. Pomimo kilku prac na etacie, nigdy nie czuł się na nim pewnie. Nieruchomościami zajął się w 2014 r. W tym czasie kupował je na licytacjach komorniczych i na rynku wtórnym. Sprzedawał, wynajmował, pośredniczył, podnajmował, doradzał, wynajmował, zarządzał nieruchomościami i prowadził nadzór nad ich remontami. Obecnie obsługuje około 100 własnych i zarządzanych umów z najemcami. Jego spółka zakupiła również kamienicę. Lubi problemy prawne i nie tylko. Nieruchomości są jego drugą kompetencją ekspercką, którą zdobył jako samouk. Od maja 2017 roku vloger – Youtuber, prowadzący kanał związany ściśle z tematyką rynku nieruchomości, pod tytułem – Jazda z nieruchomościami

Jego główne dwa motta życiowe: „Sukces to nie miejsce do którego dążysz, to droga, którą zmieszasz ku przyszłości.”; „Życie jest jak supermarket – możesz z niego brać cokolwiek zechcesz.

Lider Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Bielsku-Białej, współautor książki "Wszystkie drogi prowadzą do… nieruchomości”.

Prywatnie: szczęśliwy mąż, ojciec 3 dzieci. Mieszka w Oświęcimiu, lubi spędzać czas wolny z rodziną i grami komputerowymi.

Jan tak mówi o swoim wystąpieniu:

To będzie spotkanie, na jakie chciałbym trafić 10-15 lat temu. Zamiast błąkać się po MLMach, eksperymentować i ciągle zadawać sobie pytanie „ale przecież musi się dać inaczej”, chciałbym trafić właśnie na to spotkanie Mieszkanicznika. To takie moje „dobre życzenie z przyszłości”. 

Gdybym tylko miał taką okazję 10 lat temu. Kogoś, kto pokaże mi ogrom możliwości. Kogoś, kto pokaże mi, że wcale nie trzeba mieć ogromnych środków kapitałowych, znajomości i wielkiej wiedzy. 

Na spotkaniu pokażę Ci jak szeroki jest rynek nieruchomości, choć będzie to tylko czubek ogromnej góry. Zobaczysz szeroki zakres możliwości. Od całkowicie pasywnych, do całkowicie aktywnych.

Ja swojego czasu nie cofnę. Ale może Ty jesteś dzisiaj w takim miejscu, jak ja kiedyś? Może zadajesz sobie pytanie – przecież musi się dać inaczej, tylko jak? Jeśli tak – to z pewnością znajdziesz tutaj swoją odpowiedź. Jeśli nie – przyjdź, porozmawiamy o nieruchomościach i być może uda nam się wspólnie zrobić jakiś intratny deal…

Zapraszamy od godz. 17:30. Agenda szkolenia przedstawia się następująco:

17:30-18:00 – networking i rejestracja uczestników
18:00-18:15 – powitanie, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik
18:15-20:30 – wystąpienie – Jan Gisterek wraz z przerwą networkingową
20:30 – networking

Oprócz tego na naszym szkoleniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody!

Gorąco zachęcamy do płatności online (Członkowie: 25 PLN / pozostałe osoby: 100 PLN), gdyż opłata w gotówce na miejscu przed szkoleniem wyniesie: 50 PLN dla Członków Stowarzyszenia i 150 PLN dla pozostałych osób! 

UWAGA: Zapisy zamykamy o 23:59 w środę 3 czerwca!

Ważne: Opłata za uczestnictwo w szkoleniu może zostać zaliczona na poczet części opłaty wpisowej, jeśli wstąpisz w szeregi Mieszkaniczników w przeciągu 48 godzin od szkolenia. Warto skorzystać!

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia,

Agata Lewandowska

Lider Oddziału Mieszkanicznik Bydgoszcz

www.mieszkanicznik.org.pl

Czas

(Czwartek) 17:30 - 23:00

X