• Brak produktów w koszyku.

kwiecień, 2021

śr14Kw18:0020:00Berlin, Gorzów Wielkopolski, 14.04.2021, spotkanie online

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Mieszkanicznika Berlin i Gorzów Wielkopolski. 

⏩O CZYM BĘDZIE?⏪

W tym miesiącu porozmawiamy o różnicach w opodatkowaniu najmu w Polsce i Niemczech. 

⏩Prelegenci:⏪

Karol Czyszek

Od 11 lat współtworzy rodzinne Biuro rachunkowe obsługujące w sumie kilkuset klientów w trzech lokalizacjach. Od 4 lat specjalizuje się rozliczaniem osób zarabiających na rynku nieruchomości optymalizując struktury przepływu kapitału oraz minimalizując negatywny efekt podatkowy.

Dariusz Lockau,

W stowarzyszeniu od 2018 roku. Właściciel największego w Niemczech biura księgowego dla Polskich przedsiębiorców, 0700 KSIEGOWY GmbH. Na rynku Niemieckim działa od 1999 roku. Jego główną misją jest wspieranie i doradzanie Polskim przedsiębiorcom stawiającym pierwsze kroki na rynku niemieckim i aktywnym uczestnictwie w rozwoju ich firm. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i kontakty na licznych szkoleniach i kongresach. Współwłaściciel licznych spółek w Polsce, w Niemczech i w Anglii, zajmujących się księgowością Polskich i Niemieckich firm jak i ich rejestracją na terenie Niemiec. Zajmuje się także wynajmem powierzchni biurowych, jak i biur wirtualnych pod działalność gospodarczą na terenie Niemiec. Od 2016 roku systematycznie inwestuje w nieruchomości na terenie Polski w Gorzowie Wielkopolskim.

AGENDA

18:00 Wstęp – informacje o Stowarzyszeniu Mieszkanicznik

18:15 Prelekcja "Różnice w opodatkowaniu najmu w Polsce i w Niemczech"

19:30 Networking 

20:00 zakończenie

CZAS:
14.04.2021 godz.: 18:00-20:00

MIEJSCE:
Własny dom, ekrany Waszych monitorów.
Z uwagi na Wasze zdrowie i bezpieczeństwo oraz stosując się do zaleceń, spotkanie odbędzie się za pośrednictwem aplikacji ZOOM. (link do pokoju zostanie przesłany w dniu wydarzenia).

Zapraszamy serdecznie!

Załoga berlińskiego i gorzowskiego Oddziału Mieszkanicznika

Czas

(środa) 18:00 - 20:00

X