• Brak produktów w koszyku.
Marek Wiśniowski

Marek Wiśniowski

Egzekucje z nieruchomości, wierzytelności hipoteczne.

Od 2014 roku zarządza kancelarią prawną specjalizującą się w reprezentowaniu wszystkich stron postępowania egzekucyjnego, zatrudnia i współpracuje z prawnikami, którzy byli komornikami i obsługiwali kancelarie komornicze lub w naukowej pracy badawczej wybrali egzekucje z nieruchomości. Jest negocjatorem pomiędzy stronami postępowań egzekucyjnych.

Specjalizacja:

1. Egzekucje z nieruchomości –
Osobiste doświadczenia w byciu dłużnikiem „nieruchomościowym”, wierzycielem w egzekucji z nieruchomości, inwestorem w nieruchomości egzekucyjne oraz uczestnikiem jako dzierżawca pozwala na wyjątkowo szerokie ujęcie tego zagadnienia w oparciu nie tylko o licytacje komornicze, które są tylko częścią postępowania egzekucyjnego i zawężają możliwości nabywania nieruchomości zajętych przez komornika.

2. Wierzytelności hipoteczne
Pośredniczy w transakcjach umów przelewu wierzytelności na zlecenie,
kupuje i sprzedaje wierzytelności zabezpieczone hipotecznie dla siebie
poprowadzi nabywcę takich wierzytelności od momentu zakupu poprzez licytację komorniczą do wejścia w posiadanie nieruchomości., zapewnia obsługę prawną transakcji związanych z umowami przelewu wierzytelności,- posiadam wiele kontaktów do serwisów obsługujących wierzytelności hipoteczne.
.

KONTAKT ZE MNĄ

Kontakt z ekspertem jest możliwy dla osób zalogowanych z opłaconą składką członkowską.
Kliknij poniżej, aby odnowić członkostwo w Stowarzyszeniu lub zarejestrować się i opłacić składkę.

 

X