• Brak produktów w koszyku.

XV Spotkanie Mieszkanicznik Dublin 24 lutego 2017

Naszym gościem będzie Michał Jerka, który osobiście przyleci do nas na spotkanie w Dublinie.
Więcej o Michale przeczytacie na jego stronie: www.jerka.pl

Jak sam o sobie pisze: "Jestem inwestorem w nieruchomości, mentorem i coach-em, pomagającym w osiąganiu pasywnego dochodu za pomocą nieruchomości. Ukończyłem Politechnikę Wrocławską i Łódzką. Jestem członkiem Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości Na Wynajem "Mieszkanicznik". Uczenie jest moją wielką pasją, dlatego od kilku lat pracuję jako trener biznesu i coach, rozwijający potencjał ludzi. Inwestowanie w nieruchomości sprawiło, że nie muszę już koncentrować się na zarabianiu pieniędzy. Osiągnąłem to dzięki systematyczności, odwadze w działaniu, ciągłej edukacji oraz wybranej strategii.

Poświęciłem setki godzin na studiowanie tematyki inwestowania w nieruchomości oraz dziedzin pokrewnych. Pracowałem dla wielu międzynarodowych firm jako sprzedawca, menedżer, kierownik projektów, jednocześnie rozpoczynając pasjonującą drogę w inwestowanie w nieruchomości. Pasjonuje mnie nurkowanie, rozwój osobisty, edukacja finansowa i działania społeczne. Bywam mówcą i wykładowcą akademickim w tematyce nieruchomości i biznesu. Moja misja życiowa brzmi następująco "Inspirować i edukować ludzi, aby odkryli prawdziwe piękno w sobie i w innych". Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy."

Spotkanie jest bezpłatne. Osoby zapisane do Stowarzyszenia, mogą bezpłatnie przyprowadzić swoich małżonków/partnerów - wystarczy tylko wcześniej wysłać dane tej osoby do zapisania. Liczba miejsc jest również tym razem ograniczona.

Miejsce spotkania w centrum Dublina, do potwierdzenia bliżej tego terminu. Mamy ograniczoną liczbę uczestników, decyduje zatem kolejność zgłoszeń. Wstęp na spotkanie mają wyłącznie osoby zapisane do Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Data: 24 Lutego 2017 Godzina 18:30
Miejsce spotkania do potwierdzenia dla osób zapisanych na stronie: https://www.facebook.com/groups/mieszkanicznik.dublin/

Tomasz Kaplan Lider Oddziału Dublin

X