• Brak produktów w koszyku.

Pomimo zamieszania ze zmianą sali prawie w ostatniej chwili i pomimo deszczu i gradu za oknem licznie zebraliśmy się, aby posłuchać prelekcji Artura Kucharzyka na temat podnajmu. Na sali były osoby, które podnajmem już się zajmują, osoby, które o podnajmie słyszały, czytały i chciałyby się tym zająć, a nawet osoba, która słowo "podnajem" usłyszała pierwszy raz w życiu. I każdy z uczestników, bez względu na stopień zaawansowania, wyniósł z prelekcji dużo dla siebie.
Artur dał nam ogrom wiedzy. Prezentacja, zgodnie z tytułem, prowadziła nas krok po kroku przez proces podnajmu i obfitowała w praktyczne wskazówki. Do tego Artur został zasypany gradem pytań, temat wzbudził żywe zainteresowanie i prelegent rozwiał wszystkie nasze wątpliwości. Przeciągnęliśmy czas spotkania o pół godziny w stosunku do zaplanowanej agendy.
A to nie był jeszcze koniec - temat był kontynuowany również podczas afterparty, w którym uczestniczył również nasz prelegent i podczas którego udzielał odpowiedzi na kolejne pytania.
W temacie podnajmu jesteśmy przeładowani wiedzą jak po kilkugodzinnym szkoleniu albo po przeczytaniu grubej książki ? książki napisanej przez eksperta - praktyka.
Cytując jednego z uczestników spotkania niebędącego jeszcze członkiem Stowarzyszenia "To było najlepiej wydane 30 zł od bardzo, bardzo dawna".
Nie jesteś jeszcze członkiem Stowarzyszenia? Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Składka i wpisowe to też będą najlepiej wydane pieniądze. Gwarantujemy!
Już teraz zapraszamy na najbliższe spotkanie w Częstochowie, które odbędzie się 6 czerwca ? więcej szczegółów wkrótce.
Pozdrawiam i do zobaczenia!
Monika Balińska
tel. 504-455-085
Liderka Oddziału Częstochowa
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik"

X