• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy wszystkich na wydarzenie dnia 15 października (czwartek) w godzinach 17.30-00.00 .
Tomasz Burcon przedstawi prelekcje: "Podział i przygotowanie mieszkania na mikrokawalerki i pokoje"
Rejestracja: http://bityl.pl/0dRvn

MIEJSCE  SPOTKANIA

Spotkanie odbędzie się w Bydgoszczy

Dokładny adres: Willa Secesja ul. Gdańska 18, Bydgoszcz

PRELEGENT

Tomasz Burcon -"Podział i przygotowanie mieszkania na mikrokawalerki i pokoje"

Absolwent IT na PG od 1996 roku związany z branżą nieruchomości - marketing internetowy (www, SEO, SEM, fotografia, hosting) dla: apartamentów, hoteli, biur nieruchomości (stworzył pierwszy w Polsce CRM dla branży nieruchomości i pierwszy portal ogłoszeń drobnych). Z inwestorami współpracuje od 1992 roku, a od 2012 roku sam też inwestuje w nieruchomości. Specjalizuje się w maksymalizacji zysku pasywnego dla inwestorów tzw. ROI przez przeprowadzenie całego procesu inwestycyjnego i zastosowanie najmu hybrydowego (krótko i długoterminowego równocześnie). Założyciel Apartments Possession, zarządzającej nieruchomościami - 100+ miejsc noclegowych. Przygotowuje kompleksowo nieruchomości od znalezienia przez podział, remont/wykończenie i wyposażenie po tzw. łyżeczkę w szufladzie. Zwiększa zyski przez m.in. podział powierzchni oraz mieszane grupy docelowe: studenci, turyście, pracownicy. Dzięki bazie tysięcy rezerwacji oraz wielu najemcom, trafnie wskazuje inwestorom nieruchomości o najwyższej stopie zwrotu. Rekord roczny ROI 48% (wzrost ceny i wartości + zysk z najmu). Współautor książki „Pomysł do wynajęcia 2”. Lider ds. rozwoju oddziałów i oficjalny ekspert (fotografia, najem krótkoterminowy) Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”. Prowadzi i organizuje w temacie nieruchomości iwenty, szkolenia, wykłady, webinary, udziela wywiadów w radiu i telewizji. Wykładowca Mieszkanicznika, MBA Nieruchomości i grupy Masters w ASBIRO. Pasje: wspieranie ludzi w zdrowym i zrównoważonym rozwoju, automatyzacja biznesu, fotografia nieruchomości (nagrody, publikacje: NG Traveler, „101 najlepszych hoteli i restauracji w Polsce” Magdy Gessler), rajdy samochodowe (licencja: R2, wyścigowa), sztuki walki (instruktor 1 DAN Vo-Quyen, ESDS, członek IPDTA), zdrowie, podróże.

O  PRELEKCJI

Wykład będzie inspirującym, innowacyjnym i sprawdzonym podejściem do wykorzystania sytuacji jakakolwiek nie jest wydawałoby się niekorzystna na swoją korzyść tak aby na niej zyskać a nie jak większość stracić. Na przykładzie inwestowania w nieruchomości na wynajem i zarządzania najmem (krótko i długo terminowym). Opowiem skąd wiedziałem (2 lata wcześniej), że nastąpi zmiana i skąd miałem potwierdzenie we wrześniu 2019, że będzie to miało miejsce w pierwszym kwartale 2020 roku.

Co robić teraz? Na co zwracać uwagę i przede wszystkim jak tworzyć okazję w zaistniałej sytuacji.

Na wykładzie możesz spodziewać się pełnej interakcji. Będę starał się dostosować wykład do potrzeb publiczności aby zmaksymalizować przekazywaną wartość, bo znany jestem z tego, że daję dużo tzw. "mięsa". Liczę na to, że Was nie zawiodę i znów będziecie mogli wyjść z pakietem praktycznej wiedzy i inspiracji.

AGENDA SPOTKANIA 
  • 17:30-18.00 Rejestracja, netłorking, przywitanie gości, ogłoszenia
  • 18:00-18.15 Prezentacja Stowarzyszenia
  • 18:15- 19:20 Tomasz Burcon 
  • 21:00 Zakończenie części oficjalnej, ogłoszenia  etc.
  • 21:00 -00:00 Cześć nieoficjalna..... netłorking
ZAPISY I CENA ZA SZKOLENIE

Członkowie Stowarzyszenia:
25 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line)
50 zł (cena przy płatności gotówką w dniu wydarzenia)
Goście:
100 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line)
150 zł (cena przy płatności gotówką w dniu wydarzenia)

REJESTRACJA

Zapisy na spotkanie są możliwe przez link: http://bityl.pl/0dRvn

Rejestracja dla członków jest widoczna po zalogowaniu.

Jeśli komuś spodobają się nasze spotkania i zdecyduje się w ciągu 48h od spotkania wstąpić w szeregi Stowarzyszenia  otrzyma rabat w wysokości 50zł  na poczet opłaty wpisowej do Stowarzyszenia. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

By mieć miejsce na sali KAŻDY musi się zarejestrować. 

UWAGA REJESTRACJĘ I OPŁATY PRZELEWEM NA SPOTKANIE ZAMYKAMY DZIEŃ PRZED SPOTKANIEM O GODZINIE 23:59 

Nie masz pewności czy Twoja składka jeszcze obowiązuje? zaloguj się na stronie https://www.mieszkanicznik.org.pl/ i sprawdź lub zadzwoń do biura Stowarzyszenia:  +48731400813

Pozdrawiam,
Agata Lewandowska

+48501099700
Liderka o.Bydgoszcz Stowarzyszenia Mieszkanicznik
bydgoszcz@mieszkanicznik.org.pl

 

X