0
  • Brak produktów w koszyku.

Z przyjemnością zapraszamy na kolejne spotkanie Mieszkaniczników oddziału Bielsko – Bialskiego. Tym razem, zgodnie z zapowiedzią - będziemy mogli posłuchać jeden z warsztatów prezentowanych na ostatnim Ogólnopolskim Kongresie.

Roboczy tytuł: Mieszkanicznik - kamienicznikiem. Czyli czy warto wejść na wyższy poziom" (choć na Kongresie pojawiła się też inna wersja tytułu: "Jak kupiłem kamienicę i prawie osiwiałem :-)"), który zaprezentuje mam Radosław Rup - członek komisji rewizyjnej stowarzyszenia oraz lider oddziału Śląskiego w Katowicach.

Spotykamy się: 18 lutego 2016 r. (czwartek), godz. 18.30 – rejestracja uczestników od 18.00

Miejsce: Ośrodek wypoczynkowy "BESKIDY PARK", 43-300 BIELSKO-BIAŁA, ul. Aleja Armii Krajowej 316

Parking: bezpłatny

Agenda:
godz. 18.00 – rejestracja uczestników
godz. 18.30 – powitanie
godz. 18.40 – zaproszony gość
godz. 19.40 – sesja pytań
godz. 20.30– zakończenie

M A P A D OJ A Z D U

UWAGA: Spotkanie jest bezpłatne dla członków stowarzyszenia Mieszkanicznik, goście płacą 40,00zł (opłata ta może być zaliczona na poczet składki członkowskiej jeżeli zarejestrujesz się jako członek stowarzyszenia w ciągu 24 godzin po spotkaniu), więcej informacji w dziale sprawy członkowskie na stronie MIESZKANICZNIK. Opłata przeznaczana jest na cele statutowe Stowarzyszenia "Mieszkanicznik".

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej:

F O R M U L A R Z    R E J E S T R A C Y J NY

ZAPRASZAMY

Łukasz i Alexandra Ćwik,
liderzy regionu Podbeskidzie w Bielsku - Białej,
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem 'Mieszkanicznik'
T. 883 003 200
E. mieszkanicznik.bielskobiala@gmail.com

Oceń ten wpis
X