0
  • Brak produktów w koszyku.

Mieszkanicznicy,

zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Stowarzyszenia Mieszkanicznik na spotkanie w dniu 14 kwietnia 2016 (czwartek) godz. 18.oo w sali 12, Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej, ul. gen. Wł. Sikorskiego 4 i 4c, 43-300 Bielsko-Biała.

Gościem spotkania będzie:
Mariusz Borkowski - ekspert od negocjacji zakupu mieszkania. Absolwent Uniwersytetu Opolskiego Wydział Mat-Fiz-Chem z uprawnieniami do nauczania matematyki, fizyki i informatyki. Studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim o Kierunku Integracja Europejska. Od ponad 10 lat Kierownik Laboratorium Pomiarowego i Kierownik ds. Jakości a od roku Członek Zarządu Sekcji Laboratoriów Wzorcujących Klubu Pollab. Od kilkunastu lat zajmuje się systemami zarządzania, certyfikacją i akredytacją, będąc Auditorem i Głównym Specjalistą ds. Jakości. Mieszkanicznik od 6 lat ze stałym wzrostem mieszkań na wynajem. Zamiłowanie w zakresie sztuk negocjacyjnych. Prywatnie mąż i ojciec.

Mapa dojazdu: TUTAJ

Formularz rejestracji: TUTAJ

spotykamy się 14 kwietnia (?czwartek?), o godz. 18.00, a rejestracja już od 17.30.
Agenda wygląda następująco:

17.30 - 18.00 rejestracja uczestników i networking

18.00 - 18.15 powitanie, przypomnienie celów i misji Stowarzyszenia Mieszkanicznik

18:15 - 19:15 zaproszony gość

19:15 - 19:45 sesja pytań

20:00 zapowiedź kolejnego spotkania i pożegnanie

WAŻNE:
Spotkanie jest bezpłatne dla członków stowarzyszenia Mieszkanicznik, pozostałe osoby (nie-członkowie) za wstęp płacą 40,00 złotych.
Jeśli spodobają Ci się nasze spotkania i zdecydujesz się wstąpić w szeregi stowarzyszenia w ciągu 24h opłata za spotkanie zostanie odjęta od opłaty wpisowej (więcej informacji w dziale sprawy członkowskie na stronie MIESZKANICZNIK). Opłata przeznaczana jest na cele statutowe Stowarzyszenia "Mieszkanicznik".

Prosimy członków stowarzyszenia o zarejestrowanie się w witrynie www.mieszkanicznik.org.pl w celu umożliwienia liderowi weryfikacji. Lider ma prawo wymagać opłacenia wstępu na spotkanie lokalne, jeżeli danej osoby nie ma na internetowej liście członków z opłaconą składką.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, liczba uczestników jest ograniczona i po jej osiągnięciu rejestracja na spotkanie nie będzie możliwa. Pierwszeństwo w spotkaniu mają członkowie Stowarzyszenia.

---
pozdrawiam,
Łukasz i Alexandra Ćwik

liderzy regionu Podbeskidzie w Bielsku - Białej,
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem 'Mieszkanicznik'
T. 883 003 200
E. mieszkanicznik.bielskobiala@gmail.com

Oceń ten wpis
X