0
  • Brak produktów w koszyku.

W dniu 31.03.2015 odbyło się 10-te spotkanie naszego lokalnego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Bielsku-Białej. Do, już myślę, naszego stałego miejsca nieformalnych spotkań przybyło 11 osób, z czego 3 osoby pierwszy raz.

Spotkanie rozpoczęło się od przywitania i ogólnego przedstawienia naszego Stowarzyszenia nowym osobom. Przekazano również informacje o zbliżającym się wielkimi krokami Ogólnopolskim Kongresie Stowarzyszenia w dniach 24-25 października 2015 r. oraz o tworzącym się przy Stowarzyszeniu Sądzie Arbitrażowym. Ponadto przedyskutowano, jakich ekspertów zaprosić i jakie tematy są pożądane. Większość wynikła z nieodległych doświadczeń uczestników spotkania, a konkretniej z ich problemów z najemcami. Przy okazji urodziło się kilka pomysłów na miejsce dla najemców, którym trzeba zorganizować tymczasowy lokal zastępczy 🙂 - naprawdę w grupie siła, jeszcze tak otwartej na pomysły i innych.
Ponadto po raz kolejny została wyrażona chęć spotkania się celem zagrania w grę cash – flow, jedna z osób powiedziała, że właśnie ta gra, a nie książka Kiyosakiego rozszerzyła jego horyzonty. Na pewno do takiego spotkania dojdzie, ale wszystko w swoim czasie 🙂 
Na kolejnym, bowiem spotkaniu póki co będziemy gościć kogoś wyjątkowego – Sławka Muturi - pomysłodawcę Stowarzyszenia Właścicieli Mieszkań na Wynajem „Mieszkanicznik”, a obecnie jego honorowego członka, wieloletniego inwestora w nieruchomości, założyciela spółki Mzuri, człowieka wolnego finansowo od 2009 roku. Spotkanie już niedługo, albowiem 23 kwietnia 2015 r. (w czwartek). Jeden z uczestników naszego spotkania powiedział, że jak gra w różne gry ekonomiczne to zawsze zostaje milionerem, a w życiu jakoś nie może tego zrealizować, od innego uczestnika spotkania usłyszał – bo trzeba ruszyć … 4 literki 🙂 
Nie ma moi drodzy czegoś z niczego, wierzę, że każdemu z nas uda się wcześniej czy później zrealizować swoje plany o wolności finansowej, wszyscy zrobiliśmy już pierwszy krok spotykamy się, wymieniamy doświadczeniami, poszerzamy swoją wiedzę i horyzonty, dlatego zapraszam na kolejne spotkania i szczególnie na to najbliższe, gdzie jak już pisaliśmy będziemy gościć kogoś komu już się to udało.
Do zobaczenia i dziękuję wszystkim za przybycie.
Łukasz Ćwik, lider Oddziału w Bielsku-Białej

Oceń ten wpis
X