0
  • Brak produktów w koszyku.

21 lutego spotkaliśmy się po raz kolejny w Luce Arena. Tym razem, tematem przewodnim spotkania było budowanie zdolności kredytowej i hurtowy zakup nieruchomości. Wykład poprowadził Ronald Szczepankiewicz z RM Kredyty. Ronald jest chyba jedną z najbardziej obeznaną z kredytami hipotecznymi osobą w Polsce. Jest również autorem książki "Tajna broń kredytobiorcy".

Środowe spotkanie było również pierwszym, w naszym oddziale, na który pozyskaliśmy partnera spotkania - Moniter.pl - program pozwalający łatwo i szybko  wyszukiwać ogłoszenia. O oprogramowaniu fascynująco opowiadał jego autor - Filip Kowarski, pokazując jednocześnie styl życia, jaki umożliwiło mu stosowanie tego oprogramowania w jego firmie.
Najlepszym podsumowaniem naszego spotkania niech będą słowa jednej z uczestniczek - Łucji Bogasiewicz:

"Spotkanie z dn. 21.02.2017 "Budowanie zdolności kredytowej i hurtowy zakup nieruchomości" - jestem pod wielkim wrażeniem osób, które wystąpiły. To jedno z takich spotkań, które na długo pozostają wpamięci. Dziękuję nie tylko za  wartościową wiedzę, ale przede wszystkim za inspirację. Ronald Szczepankiewicz dałeś ogromną dawkę eksperckiej  wiedzy i doświadczenia z dziedziny kredytów hipotecznych, a szczególnie całej filozofii podejścia do zdolności finansowej  kredytobiorcy.
Pokazałeś, że jest to nic innego jak gra, w której każdy ruch ma znaczenie. Filip Kowarski Ty jako inwestor na rynku nieruchomości i twórca Moniter.pl pokazałeś, że można zarabiać dobre pieniądze wynajmując nieruchomości, robić to z przyjemnością i przy okazji spełniać swoje marzenia, podróżując w egzotyczne kraje. Wspaniali ludzie, wysokiej klasy wiedza i doświadczenie. Warto tu być! Shapeau bas Panowie!"

Oceń ten wpis
X