0
  • Brak produktów w koszyku.

W ostatni wtorek stycznia odbyło się pierwsze w nowym roku 2016 spotkanie Bielsko-Bialskich Mieszkaniczników. Tematem spotkania było omówienie nowego cyklu spotkań nieformalnych pt. „od A do Z wynajmu – nasze doświadczenia”.

Tradycją już się stało, że na każdym spotkaniu gościmy nowego uczestnika, tak było i teraz przywitaliśmy, bowiem aż 3 nowych uczestników, wśród których była Żaneta Kaczmarczyk z firmy Kristensen group – przedstawicielka dewelopera, który buduje apartamenty wakacyjne w najpiękniejszych miejscach w Polsce m.in. w pobliskiej Wiśle. Owa firma zainteresowała się stowarzyszeniem Mieszkanicznik i zechciała stać się naszym partnerem, stąd wizyta przedstawicielki. Spotkanie z przybliżeniem celów i działalności stowarzyszenia musiało się spodobać, gdyż kilka dni po spotkaniu otrzymałem informację, że pozyskaliśmy nowego partnera, a co więcej wraz z wyznaczonym przez siebie przedstawicielem jako członkiem Stowarzyszenia będzie przynależał do naszego oddziału w Bielsku – Białej.

Tak, więc dziękuję wszystkim obecnym na spotkaniu i już teraz zapraszam na kolejne spotkania, których harmonogram przedstawiam poniżej:

18 luty o godz. 18.oo w Ośrodku wypoczynkowym "BESKIDY PARK", 43-300 w Bielsku-Białej, przy ul. Alei Armii Krajowej 316 w sali konferencyjnej: małej.
A gościem spotkania będzie Lider stowarzyszenia z oddziału Śląskiego w Katowicach Radosław RUP z warsztatem prezentowanym na ostatnim Ogólnopolskim Kongresie znanym pod tytułem „Mieszkanicznik - kamienicznikiem. Czyli czy warto wejść na wyższy poziom" lub "Jak kupiłem kamienicę i prawie osiwiałem :-)"

15 marca godz. 18.oo w Restauracji Podniebna Uczta na lotnisku Aleksandrowice, - spotkanie nieformalne: pierwsze rozpoczynające cykl spotkań „od A do Z wynajmu – nasze doświadczenia”.

15 Kwiecień godz. 18.oo w Ośrodku wypoczynkowym "BESKIDY PARK", 43-300 w Bielsku-Białej, przy ul. Alei Armii Krajowej 316 w sali konferencyjnej: małej. A gościem spotkania będzie ekspert stowarzyszenia Mariusz Borkowski opowie nam o negocjacjach.

Do zobaczenia
Łukasz i Aleksandra Ćwik, Liderzy Oddziału w Bielsku-Białej

Oceń ten wpis
X