• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na drugie spotkanie Mieszkanicznika w Berlinie, które odbędzie się w czwartek 16.05.2019 o godz. 17:30.
Temat prelekcji: "Marka osobista w biznesie. Co zrobić, by klienci zabiegali o Ciebie"
Prelekcję poprowadzi: Basia Domarus, autorka książki "Champagne Za Dziewięć 5dziesiąt, Czyli Jak Sprawić, By Klienci Zabiegali O Ciebie"
Nie może Ciebie zabraknąć!

Rejestracja na spotkanie jest dostępna TUTAJ
Rejestracja dla członków stowarzyszenia jest dostępna po zalogowaniu w systemie CRM, w zakładce "wydarzenia".

O prelekcji:

Co zrobić, by klienci zabiegali o Ciebie? Jak sprawić, by wśród wielu ofert wybrali właśnie Twoją i z uporem maniaka pragnęli współpracy z Tobą? Po tej prelekcji Twój biznes nabierze rozpędu, a Ty możesz już nie mieć czasu na wakacje... Bez względu na to, czy jesteś fryzjerem, mechanikiem samochodowych, sprzedawcą w lokalnym sklepie czy prezesem dużej korporacji ? łączy nas wszystkich to samo: obsługujemy klienta. Na spotkaniu porozmawiamy o tym , co zrobić, by zamiast gonić za klientami, sprawić, że to oni będą zabiegać o współpracę z nami.

O Prowadzącym:

Handlowiec z urodzenia, wykształcenia i doświadczenia, szlify zdobywałam na arenie międzynarodowej. Obecnie jest Liderką Stowarzyszenia Mieszkanicznik Pomorze oraz pośrednikiem w szeroko pojętym obrocie nieruchomościami. Dodatkowo specjalizuje się w podnajmie długoterminowym oraz zakwaterowaniu pracowników (głównie obcokrajowców). Współpracuje z inwestorami przeprowadzając ?za rękę? przez cały proces: od zbadania potrzeb i możliwości, pomoc w uzyskaniu finansowania, wybór oraz zakup nieruchomości, przystosowanie do wynajmu, znalezienie najemców, zarządzanie najmem. Dawniej wolontariuszka na oddziale ratunkowym wejherowskiego szpitala. Obecnie wspiera Martę na różnych płaszczyznach, również poprzez zasilanie jej konta całkowitym dochodem ze sprzedaży wzorów umów. Jest podróżniczką, globtroterką, pasjonatką życia. Fascynuje ją życie na wszelkich płaszczyznach poznawczych. Uwielbia smakować, testować, sprawdzać, zgłębiać, poznawać i uczyć się.

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie.

MIEJSCE 

Berlin Charlottenburg

CZAS

Rejestracja i networking rozpocznie się o godz. 17:30,
Spotkanie rozpoczyna się 16 MAJA o godz. 18.00

KOSZT

Członkowie Stowarzyszenia Mieszkanicznik
10 EURO cena przy rejestracji do dnia 30.04
15  EURO cena przy rejestracji do dnia 10.05
20 EURO cena przy płatności gotówką w dniu wydarzenia

Goście:
20 EURO cena przy rejestracji do dnia 30.04
25 EURO cena przy rejestracji do dnia 10.05
30 EURO cena przy płatności gotówką w dniu wydarzenia

Jeśli pojawi się pojawi się problem z rejestracją skontaktuj się z nami:
Lider oddziału: Magdalena Żuchowska
tel. 539-318-464
Berlin@mieszkanicznik.org.pl

 

Zapraszamy serdecznie
Załoga Berlińskiego Oddziału Mieszkanicznika

X