0
  • Brak produktów w koszyku.

Prelekcję "10 grzechów negocjatora na rynku nieruchomości" poprowadzi najlepszy polski negocjator nieruchomości - Wojtek Woźniczka
Widzimy się 24 października o godzinie 17:30 w Luce Arena "Nowe Miasto" ul. Legionów 26/28, bud F.
After party - kawiarnia Flat White Cafe, Barlickiego 2a
Ile możesz zarobić w skali roku na dobrej inwestycji? 5, 10, 15%? Ile dziś zarabia się na lokatach bankowych? Z reguły jest to kilka procent. A co powiesz na 100%, i to jednorazowo? Jeśli to za mało, to co powiesz na 1000%? Czy takie inwestycje w ogóle istnieją? Możesz inwestować w bardziej ryzykowne instrumenty finansowe i liczyć na zysk nawet kilkukrotnie większy niż na standardowej lokacie bankowej. Jednak zawsze wiąże się to z większym ryzykiem. Aby dużo zarobić, musisz dużo zaryzykować. A gdyby tak zaryzykować niewiele przy jednocześnie wysokim prawdopodobieństwie osiągnięcia zysku? Czy taka inwestycja istnieje? Tak! Jest nią inwestycja w wiedzę dotyczącą negocjacji, ponieważ nigdy nie zarobisz pieniędzy tak szybko jak podczas udanych negocjacji.
Jeśli dobrze zastosujesz techniki i sposoby negocjacji, to inwestycja w edukację inwestwania będzie jedną z najlepiej zwracających się w życiu. Pomyśl, ile razy coś sprzedawałeś lub kupowałeś. Czy kiedykolwiek po sprzedaży lub kupnie miałeś poczucie, że mogłeś zrobić lepszy interes? Czy odnosiłeś wrażenie, że mogłeś wydać mniej lub dostać więcej? Dlaczego tak się nie stało? To spotkanie da Ci nie tylko odpowiedź na to pytanie, ale również pozwoli zaoszczędzić i zarobić w przyszłości wiele pieniędzy. Czasem nawet odrobina wiedzy więcej, może przynieść tysiące, jeśli nie setki tysięcy złotych.
Kilka słów o naszym niesamowitym prelegencie:
Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku.
Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC.
Autor książki NEGOCJUJ! Czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach.
Od ponad 12 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 7000 uczestników z przeszło 70 firm. Co roku prowadzi również około 300 godzin coachingu dla menedżerów zarządzających sprzedażą.
Pracował, jako zawodowy negocjator pomagając swoim klientom w zakupie mieszkań, kamienic, lokali użytkowych czy hoteli
Na co dzień sam inwestuje, wynajmuje, podnajmuje, flipuje oraz uczestniczy i wspiera swoich klientów w negocjacjach na rynku nieruchomości.
Ściśle współpracuje z grupą firm zajmujących się doradztwem dla developerów oraz pośrednictwem na rynku nieruchomości.
Wspólnie z Piotrem Hryniewiczem prowadzi jedyny w Polsce specjalistyczny trening negocjacji dla osób inwestujących w nieruchomości.
Prowadził szkolenia ze sprzedaży i negocjacji dla największych firm w kraju, m.in. dla PKO BP, PZU, Tesco Polska, Alior Banku, Getin Noble Banku, UPC Polska, Tchibo, Open Finance, Leroy Merlin i wielu innych
Opłaty:

  • rejestracja i płatność on-line - członkowie stowarzyszenia 10zł, nie członkowie 100zł
  • płatność przy wejściu - członkowie stowarzyszenia 20zł, nie członkowie 200zł

REJESTRACJA:  https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm/event/register&id=67&reset=1

REJESTRACJA  DLA  CZŁONKÓW:
Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia  należy uzyskać dostęp do konta, klikając w link:
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/
Następnie trzeba podać adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez  stronę  https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.
Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok.
Zniżka naliczana jest automatycznie po zalogowaniu tylko dla osób z ważną składką!
 
Zapraszam,
Jan Gisterek
Lider oddziału Mieszkanicznik Bielsko-Biała
bielskobiala@mieszkanicznik.org.pl

Oceń ten wpis
X