0
  • Brak produktów w koszyku.

W oddziałach stowarzyszenia organizowane są cykliczne spotkania dla członków stowarzyszenia. W niektórych spotkaniach mogą brać również udział osoby spoza stowarzyszenia zainteresowane danym tematem, jednak od tych osób pobierana jest opłata za wstęp. Wysokość opłaty zależna jest od lokalizacji. Osoby nowe są zawsze mile widziane. Można przyjść i dowiedzieć się więcej o stowarzyszeniu, poznać grono ludzi o podobnych zainteresowaniach i profilu działalności. 

Podczas spotkań jest możliwość wysłuchania wykładu zaproszonego specjalisty z danej dziedziny, jednak szczególnie cenione są wśród uczestników rozmowy kuluarowe i możliwość pozyskania nowej wiedzy, którą dzielą się doświadczeni Mieszkanicznicy. 

Misją stowarzyszenia jest cywilizowanie rynku najmu nie tylko poprzez budowanie dobrych relacji miedzy najemcą a wynajmujacym ale również poprzez integrację środowiska Mieszkaniczników, aby wspólnie osiągnąć ten cel.

Jeśli nie jesteś członkiem stowarzyszenia a chcesz być informowany o lokalnych spotkaniach i innych wydarzeniach w stowarzyszeniu, zostaw nam swój e-mail wypełniając krótki formularz:

Formularz zapisu do grupy korespondencyjnej.

 

 

Oceń ten wpis
X