• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie wrocławskich Mieszkaniczników. Spotkanie obędzie się 22 lutego (czwarek) w godzinach 18.50-23.00 .

Spotkania prelekcja odbędzie się w

BEST WESTERN PLUS Q Hotel Wrocław 
ul. Zaolziańska 2, 53-334 Wrocław https://goo.gl/maps/U6mkTqw7qEp

w godzinach 18:50-23:00

Prelekcję wygłosi Ronald Szczepankiewicz – Współwłaściciel RM KREDYTY NIEZALEŻNE POŚREDNICTWO KREDYTOWE

Kilka słów o prelegencie:

Ekspert ds. kredytów hipotecznych, inwestor, absolwent licznych szkoleń z zakresu finansów i kredytów oraz inwestowania w nieruchomości organizowanych m.in. przez Piotra Hryniewicza. 7 letnie doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z ponad 5 tysiącami kredytobiorców. Na przestrzeni lat wyspecjalizował się w pozyskiwaniu finansowania dla Inwestorów w nieruchomości.

Obecnie wraz z Zespołem spółek RM KREDYTY Niezależne Pośrednictwo Kredytowe oraz Vestoria pomaga polskim i zagranicznym klientom w finansowaniu zakupu nieruchomości i ich zarządzaniu.

Autor książki pt. "Tajna Broń Kredytobiorcy" - pierwszego na polskim rynku innowacyjnego podręcznika dotyczącego kredytów hipotecznych. Połączenie w prosty sposób tematyki inwestowania w nieruchomości oraz kredytów hipotecznych sprawiło, że książka okazała się bestsellerem wśród kredytobiorców i inwestorów. Zapoczątkowało to serie szkoleń i warsztatów w Polsce oraz za granicą.

Zwolennik wolności finansowej, którą osiągnął dzięki aktywnemu i pasywnemu inwestowaniu w nieruchomości. Prywatnie pasjonat samochodów i podróży.

Kilka słów o firmie:

RM KREDYTY to firma zrzeszająca zespół najlepszych niezależnych ekspertów w Polsce, którzy specjalizują się w pośrednictwie kredytowym. Podczas wieloletniej działalności na rynku polskim i zagranicznym odbyli tysiące spotkań z klientami, chcącymi inwestować w nieruchomości lub zakupić je na cele mieszkaniowe. Eksperci RM KREDYTY NIEZALEŻNE POŚREDNICTWO KREDYTOWE pracują wyłącznie na podstawie rekomendacji. Dodatkowe informacje o firmie dostępne są na stronie: www.rmkredyty.pl

Tytuł prelekcji: "Budowanie zdolności kredytowej i hurtowy zakup nieruchomości"
 

Poruszany zakres tematyczny:
- Jak najefektywniej zbudować zdolność kredytową.
- Jak najtaniej zbudować zdolność kredytową.
- Ile kosztuje zbudowanie od podstaw zdolności kredytowej?
- Jaki dochód najchętniej akceptują banki i dlaczego?
- Sposób „myślenia” banków.
- I wiele, wiele innych ciekawych zagadnień!

 

Oprócz tego jak zwykle: ogłoszenia członkowskie oraz losowanie nagrody spośród osób które zapiszą się przezlink na spotkanie. Zatem nie zapomnijcie i już dzisiaj wpiszcie datę w kalendarzu.

Agenda spotkania wygląda następująco:

18.50-19.05 Rejestracja, networking , krótka prezentacja Stowarzyszenia dla nowych osób

19.05-19.20 Prezentacja komercyjna PARTNERA SPOTKANIA

19.20-20:00 Prelekcja – Ronald Szczepankiewicz "Tajna broń kredytobiorcy" cz.1

20:05-20:15 Przerwa - losowanie nagrody książkowej (dla osób zarejestrowanych przez link poniżej)

20.15-21:00 Prelekcja – Ronald Szczepankiewicz "Tajna broń kredytobiorcy" cz.2 

           21:00 Zakończenie części oficjalnej. 

21:00 -23:00 Cześć nieoficjalna.. piwko... kolacja. netłorking to już w restauracji (restauracja w tym samym hotelu co sala) http://www.qhotels.pl/wroclaw-plus/kulinaria/restauracja

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej . Członkowie Stowarzyszenia (z opłaconą składką) mają wstęp za 0zł !JEŻELI SIĘ ZAREJESTUJĄ!pozostałe osoby za wstęp płacą 50zł....jeśli opłacą wejście za spotkanie z linka poniżej przelewem. 

Jeśli komuś spodobają się nasze spotkania i zdecyduje się w ciągu 24h od spotkania wstąpić w szeregi Stowarzyszenia  opłata za spotkanie zostanie zaliczona na poczet składki rocznej. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji. Płatności pobierane bezpośrednio przed spotkaniem w gotówce będą powiększone do kwoty 70zł dla NIE-członków. 

Poniżej link 1 do rejestracji na spotkanie. By mieć miejsce na sali KAŻDY musi sięzarejestrować. 

Dla mobilizacji Członków: Jeśli jesteś członkiem a nie chce Ci się zarejestrować.. i przyjdziesz na spotkanie bez rejestracji to albo nie będziesz miał miejsca.. albo jesli jeszcze będzie miejsce na sali to skasujemy Cię 30zł  ;) tak po prostu za to że nam utrudniasz organizację spotkania nie rejestrując się na nie wcześniej ;)

LINK NR 1 :

https://goo.gl/forms/28A9LzE9zQ5VpyLn2

UWAGA REJESTRACJĘ NA SPOTKANIE ZAMYKAMY o GODZINIE 23:59 W ŚODĘ DZIEŃ PRZED SPOTKANIEM

PONIŻEJ LINK DO OPŁATY ZA SPOTKANIE DLA TYCH CO NIE SĄ CZŁONKAMI STOWARZYSZENIA LUB NIE PRZEDŁUŻYLI CZŁONKOSTWA 

LINK NR 2: 

https://secure.tpay.com/?h=af68ee1c1cfce8c33202c920e84d06aff7321ae6

Jeśli nie jesteś członkiem musisz rarejestrować na spotkanie (korzystając z linka 1) oraz opłacić spotkanie (korzystając z linka 2), Członkowie Stowarzyszenia wystarczy że sie zarejestrują korzystając z linka nr1.

-Jesli jesteś Członkiem Stowarzyszenia spóźniłeś się z rejestracją (zapomniałeś) możesz przyjść ale nie ma gwarancji że dostaniesz krzesło ;) i skasujemy Cię 30zł

Nie masz pewności czy Twoja składka jeszcze obowiązuje? 
Zadzwon do biura Stowarzyszenia:  +48731400813

i od razu zapiszcie sobie w kalendarzach kolejne daty spotkań - szczegóły wkrótce

zawsze "czwarty" czwartek miesiąca.

Partnerem lutowego spotkania wrocławskiego oddziału Mieszkanicznika będzie Moniter.pl, program do łatwego wyszukiwania okazji inwestycyjnych w internecie. Gościć będziemy Filipa Kowarskiego, twórcę tego programu, autora książki "Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej" oraz zapalonego inwestora, który opowie nam o tym jak łączy inwestowanie w nieruchomości z egzotycznymi podróżami tak abyście mogli w prosty sposób skorzystać z jego wiedzy.

Więcej informacji o Filipie i Moniter.pl znajdziecie na https://moniter.pl/r/mieszkanicznik

 

Pozdrawiam,

Kacper Kaczmarek

T. 6 6 4  7 0 3   5 5 3  
Lider o.Wrocław Stowarzyszenia Mieszkanicznik
Expert d/s architektury Stowarzyszenia Mieszkanicznik

X