• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy!

Dziękuję wszystkim osobom oraz Prelegentowi za udział w spotkaniu Stowarzyszenia Mieszkanicznik we Wrocławiu, które odbyło się 14 kwietnia 2015 r.

W tym miesiącu  prelekcję wygłosił Ronald Szczepankiewicz. Przybliżę jego sylwetkę tym, którym nie udało się dotrzeć na spotkanie. W dużym skrócie - Niezależny Doradca Finansowy, specjalizujący się w Kredytach Hipotecznych, współpracujący bezpośrednio ze wszystkimi liczącymi się Bankami hipotecznymi w Polsce.  Podejmie się każdej „sprawy” (odlegość nie gra roli). Sam dąży do wolności finansowej, poprzez inwestowanie w nieruchomości. Wie i rozumie jakiego kredytu oczekują Inwestorzy. Ostatnio swoje doświadczenia przelał na papier i powstała książka: "Tajna Broń Kredytobiorcy - Kredyt hipoteczny od A do Z",  którą dzięki uprzejmości Ronalda, każdy uczestnik spotkania otrzymał.

Poruszany był temat związany z  niskim wkładem własnym, który niestety (lub nareszcie - bo zdania są podzielone).. będzie rósł by w roku 2017 osiągnąć 20%. Szczegóły można znaleść  w książce dostępnej w sklepiku:  https://mieszkanicznik.org.pl/sklep/tajna-bron-kredytobiorcy/

Przy okazji bardzo dziękuję Ronaldowi za poświęcony nam czas..   i oczywiście ten prezent w postaci książek dla każdego uczestnika spotkania.

Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś pytania dot. kredytów ..chciałby dopytać o jakieś szczegóły zostawiam kontakt:

Ronald Szczepankiewicz 
Telefon +48 512 424 819
Email: ronald@szczepankiewicz.biz

Kredyty dla osób fizycznych:
Email : jaroslaw.madraszewski@szczepankiewicz.biz
Telefon +48 605 315 232
Lub
Email: jozef.rytrel@szczepankiewicz.biz
Telefon +48 502 120 786
Lub
Email: piotr.firlej@szczepankiewicz.biz
Telefon +48 505 961 185

Kredyty dla osób prawnych:
Email: Marcin Gręda ANG
marcin.greda@angkredyty.pl
+48 609 277 388

Zgodnie z zapewnieniami na spotkaniu rozsyłamy kalkulator niskiego wkładu i prezentację z prelekcji. Tym razem nie było potrzeby losować nagrody bo otrzymali ją wszyscy ;)  
Na koniec tradycyjnie udaliśmy się do restauracji gdzie dalej kontynuowaliśmy spotkanie w nieco luźniejszej atmosferze.. 

Kolejne spotkanie już w maju: 28-go. Szczegóły wkrótce. Prelekcję poprowadzi Kasia Gąsowska z Warszawy . Poniżej link do rejestracji na spotkanie majowe (28.05.2015 - czwartek)..
https://docs.google.com/forms/d/18gp9tXM0uPmPu8xs-Jx-cpxnzWZkala7U3YD6d7BlQE/viewform?usp=send_form

Pozdrawiam... 
i życzę od razu udanego dłuuuugiego łikendu  ;)

P o z d r a w i a m
Kacper Kaczmarek

Lider o.Wrocław Stowarzyszenia Mieszkanicznik
Expert d/s architektury Stowarzyszenia Mieszkanicznik
T. 664 703 553

X