• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy

Zanim wybierzecie się na kolejny kongres Mieszkanicznika serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie. Tym razem będzie najwyżej w Polsce 🙂 ponieważ spotykamy się na 48 (przedostatnim) piętrze najwyższego w Unii Europejskiej, budynku Sky Tower.

17.04.2014 (Wielki Czwartek) godz. 18:45

Przed nami kolejne ciekawe i poważne tematy. Ekspert stowarzyszenia w kwestii finansowania zakupu nieruchomości na kredyt, Łukasz Włodarczyk opowie o korzystnych zmianach w zakresie szacowania zdolności kredytowej, w oparciu o dochody z najmu. Oprócz tego poznamy rozwijającą się w Polsce, ciekawą formę inwestycji w apartamenty pod wynajem krótkoterminowy.

Spotkanie kwietniowe będzie poprowadzone w atrakcyjnej formie eventu. Dodatkową atrakcją będzie zwiedzanie apartamentów pokazowych. Goście mogą również liczyć na wyśmienity catering.

Można (a nawet trzeba przyjść z osoba towarzyszącą) i zaprosić znajomych. Dodatkowo proszę o maila bądź SMSa potwierdzającego obecność, ponieważ muszę wysłać listę osób, które będą mogły wejść na teren Sky Towera.

Na e-maile i potwierdzenia czekam do wtorku do godz. 21:00

Pozdrawiam
Adam Rajczyba

Komentarze
 • Tomek
  16 kwietnia 2014

  Witam
  Są jeszcze wolne miejsca na jutrzejsze spotkanie? Proszę o kontakt @

  • Łukasz
   16 kwietnia 2014

   Niestety nie ma już wolnych miejsc. Zainteresowanie jest tak duże, że myślimy poważnie o zorganizowaniu bliźniaczego eventu za 2-3 miesiące. Możemy Cię wpisać na 1 miejscu na nowej liscie 😉
   Łukasz Włodarczyk

Komentarze wyłączone

X