• Brak produktów w koszyku.

Witajcie !

Serdecznie zapraszamy na grudniowe spotkanie warszawskich Mieszkaniczników. Ostatnie w tym roku spotkanie poświęcimy tematowi pośrednio związanemu z nieruchomościami tzn. sukcesji majątkowej i temu jak się do niej przygotować. Temat dotyczył będzie kiedyś każdego z nas, więc myślimy, że warto zainteresować się nim już dzisiaj J  W związku z tym na spotkanie zaprosiliśmy eksperta Panią Sylwię Staniszewską- Lisiak radcę prawnego z kancelarii Goźlińska, Staszewska-Lisiak i Wspólnicy, która omówi temat pt: „Sukcesja majątkowa- co zostawisz swoim dzieciom- miliony czy miliony problemów”.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 1 grudnia w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Agenda spotkania wygląda następująco:

18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-20.30 Prezentacja- Sylwia Staniszewska- Lisiak
20.30-21.00 Networking
od 21.00 dla zainteresowanych dalsza integracja w restauracji Natu  (ul. Nowogrodzka 20)

Oprócz tego jak zwykle dodatkowo: aktualności Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości, ogłoszenia członkowskie.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 30 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!!

Wśród wszystkich osób, które do dnia 1 grudnia do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga

Lider oddziału w Warszawie

X