• Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy na październikowe spotkanie Mieszkaniczników w Szczecinie - tematem spotkania będzie - Okazje rynkowe, cesje, komornicy i nie tylko.

Na prezentacji zostaną przedstawione najnowsze metody wyszukiwania okazji rynkowych, przykłady inwestycji zakupionych na licytacjach od syndyków i komorników wraz z opisem procesu zakupowego. Nie zabraknie również mrożących krew w żyłach historii, przykładów błędów jak również opisów pułapek czekających na inwestorów.

GOŚĆ SPECJALNY

Naszym prelegentem będzie Paweł Czerwiński, znany i ceniony specjalista od wyszukiwania okazji rynkowych. Stosuje zarówno metody tradycyjne jak również własne autorskie rozwiązania. Gorący zwolennik strategii błękitnego oceanu, który wiecznie poszukuje/kreuje nowe pomysły, do których nie dotarła jeszcze konkurencja.
Obecnie zajmuje się tylko nieruchomościami: z sukcesem obraca nieruchomościami, od najtańszych mieszkań do luksusowych apartamentów i domów, poprzez klasyczny zakup i sprzedaż, cesje umów od developerów, zakupów od syndyków, licytacji komorniczych oraz sprzedaż okazji innym inwestorom.

DATA: 

14.10.2019 godz. 18:00

MIEJSCE:

Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie
Al. Wojska Polskiego 86
70-482 Szczecin

KOSZT

Rejestracja on line do 14.10 do godz. 12.00:
Członkowie stowarzyszenia: 10 zł
Goście: 50 zł
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/wydarzenia/
Rejestracja na miejscu (jeśli będą wolne miejsca) - płatność tylko gotówką:
Członkowie stowarzyszenia: 20 zł
Goście: 100 zł

REJESTRACJA I ZAKUP BILETU

(rejestracja dotyczy również członków) - link -

Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia należy zalogować się przez stronę https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia) i ustanowione hasło.

Jeśli nie pamiętasz hasła możesz odzyskać dostęp do konta, klikając w link: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/, następnie podaj adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez stronę https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.

Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok. Zniżka naliczana jest tylko dla osób z ważną składką!

Jeśli nie jesteś pewien czy Twoja składka jest aktualna zadzwoń: 731 400 813 lub napisz emaila magda@mieszkanicznik.org.pl lub biuro@mieszkanicznik.org.pl

Więcej informacji na wydarzeniu na Facebooku - link -

Po części oficjalnej nie może zabraknąć również tej nieoficjalnej. Porozmawiać o nieruchomościach i nie tylko, z naszym prelegentem i między sobą będzie okazja na naszym integracyjnym after-party.

Zapraszam

Bartosz Deka
Lider Miasta Szczecin

szczecin@mieszkanicznik.org.pl

X