• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy i wszelcy sympatycy!
Mieszkanicznik Szczecin serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie w Szczecinie!

TEMAT: Jak rozpocząć działalność deweloperską

Chcesz zarabiać w branży deweloperskiej - najbardziej dochodowym segmencie nieruchomości? Zapisz się na najbliższe spotkanie szczecińskich Mieszkaniczników.
O czym będzie?
Na spotkaniu dowiesz się:
- Jaki rodzaj zabudowy będzie odpowiedni na Twoją pierwszą inwestycję
- Ile pieniędzy musisz mieć na start
- Jak bezpiecznie kupić działkę
- Ile możesz zarobić na pierwszej inwestycji

PRELEGENT

Jarosław Gulewski - nieruchomości są jego największą pasją, którą realizuje już od ponad 10 lat.

Swoją pierwszą działkę inwestycyjną kupił pracując na etacie w korporacji w 2006 roku. To wtedy opracował i zbudował własny schemat dążenia do wolności finansowej, który skutecznie realizuję. Dziś ma na koncie zarządzanie procesem inwestycyjnym przy przygotowaniu, budowie oraz sprzedaży ponad 100 mieszkań w kilkunastu inwestycjach.
W 2013 roku rozstał się z korporacją. Obecnie zawodowo zajmuję się tylko nieruchomościami ? głównie projektami deweloperskimi. Jednocześnie zarządza trzema projektami na różnych etapach. Jest też autorem fanpage?a ?Warsztaty Deweloperskie Jarosław Gulewski?.

DATA i MIEJSCE

13.05.2019 r. godz. 18.00 Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie Al. Wojska Polskiego 86 70-482 Szczecin

KOSZT Rejestracja on line do 13.05 do godz. 15.00:
Członkowie stowarzyszenia: 10 zł
Goście: 50 zł

Rejestracja na miejscu (jeśli będą wolne miejsca) - płatność tylko gotówką:
Członkowie stowarzyszenia: 20 zł
Goście: 100 zł

REJESTRACJA:

https://crm.mieszkanicznik.org.pl/wydarzenia/

Rejestracja dla członków:

Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia należy zalogować się przez stronę https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia) i ustanowione hasło.

Jeśli nie pamiętasz hasła możesz odzyskać dostęp do konta, klikając w link: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/, następnie podaj adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez stronę https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.

Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok. Zniżka naliczana jest tylko dla osób z ważną składką!

Jeśli nie jesteś pewien czy Twoja składka jest aktualna zadzwoń: 731 400 813 lub napisz emaila magda@mieszkanicznik.org.pl lub biuro@mieszkanicznik.org.pl
Po części oficjalnej nie może zabraknąć również tej nieoficjalnej. Porozmawiać o nieruchomościach i nie tylko, z naszym prelegentem i między sobą będzie okazja na naszym integracyjnym after-party.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/293275098250186/

 

Pozdrawiam

Bartosz Deka
Lider Miasta Szczecin

szczecin@mieszkanicznik.org.pl
fb.com/Mieszkanicznik.Szczecin/

X