• Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy na marcowe online spotkanie Mieszkaniczników w Szczecinie! Gościem spotkania będzie Jan Gisterek.
TEMAT SPOTKANIA: "Wypowiedzenie i rabat w czasie zarazy".

O czym będzie?

Janek napisał tak: "Wielu z nas, ma w nieruchomościach ważne źródło utrzymania. Zatem strach o przepływy pieniężne jest jak najbardziej uzasadniony. Ale źródłem tego strachu nie jest tylko widmo otrzymania wypowiedzenia, czy prośby o obniżenie czynszu, tylko właśnie niewiedza - co dalej.

Szkolenie powstało na kanwie moich własnych strachów, lęków, a nawet (tak, przyznaję, były takie 2 dni) paniki. Jako, że interesuje się aspektami prawnymi, a do tego jestem nigdy nie poddającym się fighterem, to dłuższy dopływ strachu i innych negatywnych emocji, prowadzi mnie do zaciśnięcia zębów i działania, nawet jeśli „boli”. Jeszcze jeden mail, jeszcze jeden paragraf, jeszcze jeden artykuł. Jako społecznik, wiedzę tą, później przelewałem i pogłębiałem na różnych grupach, dając wsparcie innym, potrzebującym pomocy.

Teraz zapraszam Cię do zapoznania się "w pigułce" z tym, jak poradzić sobie w tym trudnym czasie. Gratisem dla uczestników spotkania będzie poradnik w formie e-booka. Dlaczego ten poradnik jest taki fajny? Sam, jako autor, korzystam z niego ciągle, bo jest świetnym kompendium, gdzie w jednym miejscu mam zawarte odpowiedzi na to, co zrobić... Publikacja ta oraz wiedza ze szkolenia, będzie Wam pomagała nie tylko teraz, ale też w przyszłości, ponieważ wiele zapisów jest ponadczasowych."

Prelegent

Jan Gisterek. Aktywny inwestor nie lubiący rutyny i kochający wyzwania. Lider oddziału Mieszkanicznika w Bielsku-Białej. Nieruchomościami zajmuje się od 2014 r. Ma szerokie doświadczenie branżowe od zakupów komorniczych, przez pośrednictwo, zarząd nieruchomościami po nadzór inwestorski. Obecnie obsługuje ponad 100 umów najmu rocznie i prowadzi kilka projektów na kamienicach. Wymyślił sposób na załatanie dziury prawnej w najmie okazjonalnym. Jest również współautorem książki "Wszystkie drogi prowadzą do... nieruchomości".

MIEJSCE

Każdy w swoim domu przed ekranem komputera. Spotkanie odbędzie się za pomocą clickmeeting - link do pokoju webinarowego wysyłamy na godzinę przed spotkaniem.

KOSZT

Rejestracja online do 08.03 do godz. 16.00:
Członkowie stowarzyszenia: 0 zł
Goście: 50 zł

Rabat w wysokości 50 zł można odliczyć od wpisowego przy rejestracji online w ciągu 48h po spotkaniu.

REJESTRACJA

Link do rejestracji: http://bit.ly/Szczecin_marzec

Nie widzisz możliwości rejestracji? Spróbuj tak:

  1. Zaloguj się na stronie  https://bit.ly/sm-logowanie(loginem jest adres email użyty przy rejestracji do stowarzyszenia)
  2. przejdź do https://bit.ly/mieszkanicznik-kalendarz-wydarzen
  3. Wybierz wydarzenie, które Cię interesuje
  4. Dokonaj rejestracji.

Zarezerwuj sobie miejsce jeszcze dziś!

Więcej informacji na wydarzeniu na Facebooku  - link -  

Do zobaczenia!

Bartosz Deka
Lider Oddziału w Szczecinie
szczecin@mieszkanicznik.org.pl

X