0
  • Brak produktów w koszyku.

Live 01-2023

Live 12-2022

STOKINVEST

STREFA OKAZJI INWESTYCYJNYCH MIESZKANICZNIKA

Stockinvest to nic innego jak baza okazji inwestycyjnych i inwestorów szukających okazji. Dzięki systemowi online można dodawać 24h/dobę zarówno oferty okazyjne jak i zapisywać się do listy inwestorów, którzy posiadają kapitał i chcieliby go inwestować w lukratywne aktywa.

Zapraszamy do obserwowania naszych okazji na rynku

  • pierwotnym
  • wtórnym
  • wierzytelności
  • start up
  • i innych

Wiele z naszych ofert jest sprzedawanych off market czyli nie są publikowane na portalach i w mediach społecznościowych. A co oznacza okazje inwestycyjne? To oferty znacznie poniżej wartości rynkowej np w przypadku mieszkań na rynku pierwotnym 2500zł obniżki za m2 lub w korzystnych harmonogramach np 15-85% z odroczonym terminem płatności. Z kolei na rynku wtórnym oferujemy mieszkania pod flipy, gotowce ze stopą zwrotu po zarządzaniu min 8% oraz wierzytelności. Stockinvest to idealne miejsce dla osób chcących inwestować aktywnie i pasywnie.

Projekt  STREFA OKAZJI INWESTYCYJNYCH - STOKINVEST jest wielkim ułatwieniem dla naszych inwestorów, którzy borykają się z brakiem czasu na wyszukiwanie okazji inwestycyjnych, a chcą dobrze ulokować swój kapitał.

 

WAŻNE!

Każda z osób, która zdecyduje się na zakup z naszej oferty otrzyma gratis 60min konsultację z wybranym ekspertem z zakresu prawa, negocjacji, najmu i wielu innych.

UWAGA!

Wypełniając formularze:

  1. Wyrażasz zgodę na upublicznienie swoich danych zapisanych w formularzach, w celu łączenia inwestycji z Inwestorami.
  2. Wyrażasz zgodę na wypłatę prowizji uzgodnionej mailowo (okazjeinwestycyjne@mieszkanicznik.org.pl) z Liderem projektu Strefa Okazji Inwestycyjnych MIESZKANICZNIKA - STOKINVEST - Gabrielą Roguską, po każdej zamkniętej transakcji, na podstawie faktury VAT wystawionej przez MIESZKANICZNIKA.

 

Kontakt: okazjeinwestycyjne@mieszkanicznik.org.pl, 502 837 006

chcesz wiedzieć więcej? Napisz

zobacz najlepsze okazje inwestycyjne w szczegółach

STREFA OKAZJI - TU DODASZ SWOJE DANE DO BAZY OKAZJI INWESTYCYJNYCH MIESZKANICZNIKA

PAMIĘTAJ PROSZĘ:
Baza STREFY OKAZJI INWESTYCYJNYCH MIESZKANICZNIKA - to zbiór OKAZJI rynkowych. Co oznacza, że jeżeli jesteś INWESTOREM to oferujesz wkład kapitałowy na preferencyjnych warunkach - korzystniejszych niż rynkowe, a jeżeli POSIADASZ INWESTYCJE i poszukujesz INWESTORA to oferowana przez Ciebie cena inwestycji lub harmonogram sprzedaży są konkurencyjne wobec ofert występujących na rynku.
X