0
 • Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie śląskich Mieszkaniczników. Spotykamy się 24.05 (piątek) o godzinie 19.00 Miejsce: Sala KZGM (świetlica) na ulicy Grażyńskiego 5 w Katowicach (dokładnie tam, gdzie ostatnio)

AGENDA:
...będzie inna niż zwykle
1. Na początek 30-40 minut spraw organizacyjnych
2. Potem.....sesja objazdowa - czyli ruszamy w teren!

Zgodnie z zapowiedzią z poprzedniego spotkania - Tomek - szef katowickiego oddziału Mzuri - pokaże nam 4 mieszkania przeznaczone do wynajmu, które aktualnie czekają na Najemców.

Dwa zlokalizowane na Załężu, dwa na Tysiącleciu. Będzie można zobaczyć je na żywo, do tego wyliczenia, opis lokali i popytać o szczegóły. Wiedza, która dla Mieszkaniczników jest nie do przecenienia. W myśl zasady, że lepiej uczyć się na cudzych błędach I że nie ma potrzeby wymyślania koła na nowo. Lepiej skorzystać z czyjegoś doświadczenia.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Organizacyjnie widzę to tak, że przed wyjściem ustalimy ile samochodów mamy do dyspozycji, kto ile ma wolnych miejsc i kto z kim jedzie. Ja od razu deklaruję, że mogę zabrać 4 osoby. Podamy adresy i kolumną ruszymy na objazd. Przyłączyć może się kto chce, nie ma też musu, by obejrzeć wszystkie mieszkania. Sami decydujecie - co chcecie zobaczyć. Sam jestem ciekaw, czy taka formuła się sprawdzi, ale jestem przekonany, że lepszy taki objazd, niż oglądanie slajdów
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W trakcie - jak zwykle - będzie okazja by spokojnie porozmawiać oraz wymienić się doświadczeniami. Standardowo - proszę o niezobowiązujące deklaracje, kto się wybiera.

pozdrawiam i do zobaczenia!
Radek Rup

PS:
Dla tych którzy jeszcze nie byli w sali KZGM: trafić tam bardzo prosto: wystarczy kierować się na Spodek. Sala znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie przeszklonego banku PKO, przy katowickim Rondzie. Na drzwiach wejściowych będzie kartka z informacją o spotkaniu.

Niestety nie ma możliwości zjedzenia tam czegokolwiek, dlatego kawę można zabrać ze sobą, kanapki też 😉

UWAGA: Jako, że KZGM wynajmuje salę w cenie 30zł netto/h, po raz kolejny proszę o symboliczną opłatę: 5zł od osoby. Tak jak poprzednio - na stole, obok wejścia będzie quasi skarbonka  Na koniec poprosimy losowo wybraną sierotkę o przeliczenie uzbieranej kwoty.

PS2: Gwoli informacji: Choć Mzuri jest Partnerem Stowarzyszenia Mieszkanicznik, nie jest to prezentacja komercyjna. Tomek zgodził się na objazd chcąc podzielić się wiedzą i doświadczeniem. Informuję również że ja sam nie jestem nijak związany (osobowo, czy kapitałowo) z Mzuri i nie pobieram żadnego wynagrodzenia w związku z organizacją objazdu. Powyższe tak na wszelki wypadek, by uciąć ewentualne komentarze i domysły w stylu, kto, komu, gdzie, za ile....

Oceń ten wpis
Komentarze
 • Katarzyna
  22 maja 2013

  2 osoby z Orzesza powinny się pojawić

  • Stowarzyszenie Mieszkanicznik
   25 maja 2013

   Super im więcej osób tym lepiej!

Komentarze wyłączone

X