• Brak produktów w koszyku.

Witajcie,
26.03.2019 o godz.17:45 zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem nieruchomości na spotkanie naszego oddziału. Naszym prelegentem będzie Paweł Czerwiński, znany i ceniony specjalista od wyszukiwania okazji rynkowych. Stosuje zarówno metody tradycyjne jak również własne autorskie rozwiązania. Gorący zwolennik strategii błękitnego oceanu, który wiecznie poszukuje/kreuje nowe pomysły, do których nie dotarła jeszcze konkurencja.
Obecnie zajmuje się tylko nieruchomościami: z sukcesem obraca nieruchomościami, od najtańszych mieszkań do luksusowych apartamentów i domów, poprzez klasyczny zakup i sprzedaż, cesje umów od developerów oraz sprzedaż okazji innym inwestorom. Zwolennik akcji ?Pokaż akt?, w ramach której pokazuje akty notarialne ? za ile kupił oraz za ile sprzedał daną nieruchomość.
===================================================
UWAGA! Na spotkanie obowiązują zapisy, które trwają do 25.03, do godz. 20:00! ZAPISY poprzez formularz:
KLIJNIK TUTAJ
PRELEGENT
Paweł Czerwiński
Ekspert od wyszukiwania okazji i błękitnego oceanu
W branży nieruchomości Paweł jest znany jako specjalista od wyszukiwania okazji rynkowych. Stosuje zarówno metody tradycyjne (licytacje, przetargi, ulotki, ogłoszenia) jak również własne autorskie rozwiązania. Wykorzystuje swoją technologiczną przeszłość, żeby zaprząc do wyszukiwania okazji zaawansowane technologie. Gorący zwolennik strategii błękitnego oceanu, który wiecznie poszukuje/kreuje nowe pomysły, do których nie dotarła jeszcze konkurencja.
Obecnie nie pracuje zawodowo i zajmuje się tylko nieruchomościami. Przede wszystkim z sukcesem obraca nieruchomościami, od najtańszych mieszkań do luksusowych apartamentów i domów, poprzez klasyczny zakup i sprzedaż, cesje umów od developerów oraz sprzedaż okazji innym inwestorom. Zwolennik akcji ?Pokaż akt?, w ramach której pokazuje akty notarialne ? za ile kupił oraz za ile sprzedał daną nieruchomość.
Na szkoleniu poznał życzliwych ludzi, dzięki którym rozpoczął pierwsze swoje transakcje i inwestycje. Przebył całą drogę, związaną z transakcjami, podnajmami, remontami i inwestycjami.
Dziś sam wyszukuje inwestycje i inwestuje, zarządza remontami i ekipami remontowymi, podnajmuje mieszkania i zarządza mieszkaniami inwestorów oraz kilkuset pokojami.
Prywatnie tata jedenastoletniej Emily, wielbiciel nart i dobrej kuchni.
KOSZT
- 10 zł dla Członków Stowarzyszenia z opłaconą składką
Dla osób niebędących Członkami Stowarzyszenia:
- 50 zł płacąc przelewem do 25.03 (link do płatności pojawi się po wypełnieniu formularza)
- 100 zł dla osób, które nie zarejestrowały się do 25.03, możliwość płatności gotówką w dniu wydarzenia
MIEJSCE
Spotkanie odbędzie się w hotelu Grein w Rzeszowie przy ul. Rejtana 1
AGENDA SPOTKANIA
17:45 - 18:00 Rejestracja i networking
18:00 - 18.15 Wstęp i sprawy organizacyjne
18:15 - 19:15 Paweł Czerwiński cz.1
19:15 - 19:30 Przerwa
19:30 - 20:30 Paweł Czerwiński cz.2
20:30 - ... Networking i dalsza integracja w restauracji Grein Hotel
Serdecznie zapraszamy,
Artur Kucharzyk
oraz
Zespół Mieszkanicznik Rzeszów
602 171 078

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o