0
  • Brak produktów w koszyku.

Kolejne spotkanie kieleckich mieszkaniczników za nami!
Sporo nowych osób i pozytywna energia, którą dało się zauważyć na sali, oraz na after party. Daje to jasny sygnał że, w naszym mieście ludzie chcą się spotykać, rozmawiać, wymieniać informacjami i kontaktami.

Nasz prelegent - Radosław Rup, przedstawił nam swój pomysł na biznes z nieruchomościami. Swój maraton rozpoczął od pytania, czy warto inwestować w nieruchomości? Oraz pokazał jakie pułapki czekają na początkujących inwestorów, którzy zbyt szybko chcą osiągnąć wolność finansową. Sam zaczynał kupując mieszkania na wynajem, które z czasem okazały się mniej lub bardziej udanymi inwestycjami. Ale jak to w maratonach (biznesie) bywa, trzeba biec dalej do wyznaczonego przez siebie celu. Ciekawym pomysłem było założenie przez Radka spółki z osobami, które przychodziły na spotkania stowarzyszenia w Katowicach. Utwierdza to fakt że, ludzie a nie pieniądze budują biznes a spotkania organizowane przez stowarzyszenie są doskonałą platfomą do nawiązywania tego typu kontaktów.

Mamy nadzieję że, drugie spotkanie kieleckiego stowarzyszenia zaowocowało nowymi znajomościami, oraz uświadomiło początkującym inwestorom że, oprócz wyznaczenia celu trzeba jeszcze zaplanować odpowiednią strategię i uparcie, małymi krokami dążyć do mety.

Dlatego bardzo serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie, które odbędzie się 5 grudnia 2017r. Szczegóły jak zawsze... na naszym fanpage'u.
Życzymy dochodu pasywnego.

pozdrawiam,
Piotr Sokół
lider oddziału Kielce

Oceń ten wpis
X