• Brak produktów w koszyku.

Moi drodzy, styczniowe spotkanie kieleckiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik za nami. Rozmawialiśmy o tym, jak bezpiecznie kupić, wyremontować i sprzedać mieszkanie z zyskiem. Naszym gościem był Patryk Maciocha z Legnicy, a jak wiadomo najlepiej uczyć się od praktyków.

Dowiedzieliśmy się przede wszystkim nie tylko tego, gdzie szukać okazji inwestycyjnych ale także jak je tworzyć. Nasz gość zaznaczył że, bardzo ważne jest to aby nasi znajomi wiedzieli czym się zajmujemy, wtedy okazje mają szanse trafić do nas jako pierwsze. Najwięcej dyskusji wywołał temat remontu. 
Patryk przekonywał nas że, warto jest robić mieszkania "na ładnie", lecz wszystko musi się spinać w kalkulacjach tak, żeby nie przeinwestować. Warto jest również kupować materiały hurtowo, gdyż wtedy można wynegocjować większe rabaty. Na spotkaniu jak zawsze nie zabrakło dobrego humoru i wspólnego wyjścia, gdzie rozmowy trwały do późnej nocy. Z tego miejsca bardzo dziękujemy Patrykowi za przybycie i dzielenie się wiedzą z uczestnikami spotkania.

Kolejne spotkanie kieleckiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik, odbędzie się 6 lutego. Gościć będziemy Artura Kucharzyka z Rzeszowa a tematem prelekcji będzie podnajem.
Serdecznie zapraszamy.

pozdrawiam,
Piotr Sokół, lider oddziału Kielce
tel. 695 605 500

X