0
  • Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy,

Tradycyjnie  w pierwszy wtorek miesiąca,  spotkaliśmy się w gronie liczącym  ponad  60 osób w gościnnej  sali klubokawiarni Znajomi Znajomych, która tym razem omal nas  nie pomieściła.

Naszym gościem był Piotr Gaczyński z firmy Accommodo www.accommodo.pl.  Piotr opowiedział nam o wadach i zaletach najmu krótkoterminowego apartamentów w Warszawie, które są alternatywą dla pokoi hotelowych. Swoją prelekcją rozbudził ogromne zainteresowanie uczestników i  ciekawą dyskusję. Wymiana spostrzeżeń, doświadczeń, wybuchy śmiechu, mnóstwo pytań do Piotra oto jak przebiegło to spotkanie.

Rozmawialiśmy  również o sprawach członkowskich wprowadzając na stałe nowy element naszych spotkań, czyli ogłoszenia członkowskie podczas których każdy członek stowarzyszenia  może przedstawić uczestnikom swoją ofertę/ogłoszenie pozostałym uczestnikom, najlepiej taką ze zniżką dla Mieszkaniczyników oczywiście 🙂  Tym razem ogłoszenia były na tyle  atrakcyjne, że oferenci zostali zasypani po spotkaniu dodatkowymi pytaniami przez szerokie grono zainteresowanych.

Na koniec, jak zwykle rozlosowana została nagroda-książka wśród osób, które na czas zarejestrowały się poprzez nasz formularz internetowy.

Już dziś zapraszamy na nasze kolejne warszawskie spotkanie już 1 lipca 2014 !

Z pozdrowieniami

Robert Kuliga
Lider oddziału warszawskiego

Oceń ten wpis
X