0
  • Brak produktów w koszyku.

Artykuł sponsorowany.

Praktyczne wskazówki, które pomogą Ci w wyborze najlepszego stelaża podtynkowego

Montaż stelaża podtynkowego to wiele korzyści, które są niezastąpione w nowoczesnych łazienkach. To przede wszystkim możliwość instalacji podwieszanych systemów sanitarnych, na przykład misek WC i bidetów. Co więcej, starannie dobrany stelaż podtynkowy może stać się dodatkową ozdobą Twojej łazienki. Choć sama instalacja jest ukryta w ścianie i niewidoczna, w zabudowie lekkiej zyskasz dodatkową półkę nad miską WC, która świetnie sprawdzi się jako miejsce na dekoracje czy akcesoria. Duże znaczenie mają również przyciski spłukujące, które będą kompatybilne z wybranym przez Ciebie stelażem. Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj praktyczne porady, które ułatwią Ci podjęcie decyzji o zakupie najlepszego stelaża podtynkowego do WC.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru stelaża podtynkowego?

Ze względu na sposób montażu stelaż podtynkowy to rozwiązanie, w które inwestuje się raz na
wiele lat. Ewentualne naprawy lub chęć wymiany wiążą się z remontem, dlatego podczas zakupu dobrze jest myśleć przyszłościowo i wybrać model, który zapewni funkcjonalność i nadąży za nowymi technologiami oraz trendami w aranżacji łazienek. Wysokiej jakości stelaże WC oferuje marka Roca w seriach takich jak Duplo One oraz Basic. Proponowane produkty wyróżniają się licznymi zaletami, a spośród najważniejszych z nich warto wymienić:

  • wytrzymałe materiały, dzięki którym stelaże podtynkowe cechują się niezawodnym działaniem przez długie lata,
  •  gwarancja producenta na poszczególne części (10 lat na ramę stelaża i szczelność zbiornika, 5 lat na zawór napełniający i mechanizm spustowy, 2 lata na pozostałe elementy),
  • regulacja ilości spłukiwanej wody, co pozwala na jej większą oszczędność i ma pozytywny wpływ na środowisko,
  • minimalna głębokość zabudowy wynosząca 125 mm i możliwość wyboru stelaża z opcją ultrapłaskiej zabudowy (80 mm przy częściowym wpuszczeniu rury odpływowej w ścianę), co stanowi niezwykle cenną oszczędność miejsca w łazienkach o ograniczonym metrażu.

Stelaże WC z oferty Roca występują w zestawach z miskami podwieszanymi z takich kolekcji jak ONA, GAP, MERIDIAN, DEBBA, NEXO czy VICTORIA. Jeżeli nie interesuje Cię zestaw – możesz połączyć stelaż z dowolną miską WC podwieszaną z oferty Roca. Dzięki temu zyskasz duży wybór nowoczesnego wyposażenia łazienkowego. Ponadto proponowane miski WC wyróżniają się nowoczesnymi kształtami i kolorami, a także innowacyjną bezkołnierzową konstrukcją rimless, która ułatwia utrzymanie toalety w czystości. Możesz również zdecydować się na miski WC z powłoką Supraglaze®, która wpływa na estetyczny wygląd ceramiki, zapobiegając osadzaniu się kamienia i zanieczyszczeń, a także zapewniając łatwiejsze rozprowadzanie środków czyszczących i zmniejszając tym samym ich zużycie.

Materiał partnera
Nowoczesne przyciski spłukujące, które podnoszą komfort korzystania z łazienki

Wybierając stelaże WC z serii Duplo One lub Basic, zwróć uwagę na przyciski spłukujące marki Roca, które łączą estetykę z innowacyjnymi technologiami. Wiele modeli jest dostępne w wersji podwójnej, dzięki czemu łatwiej zaoszczędzisz wodę. Ponadto w zależności od wybranego modelu występują w oryginalnych kolorach, które dodają aranżacjom charakteru (między innymi beżowy mat, perłowy mat, brązowy mat, biały mat, czarny mat).

Zainteresowaniem cieszą się również przyciski spłukujące z innowacyjną powłoką Everlux®, która zwiększa trwałość metalicznych kolorów (titanium black, gold, brushed titanium black, rose gold, brushed gold) i zapewnia estetyczne wykończenie. W nowoczesnych i eleganckich łazienkach świetnie sprawdzą się również przyciski ze szkła, dostępne także w wersji elektronicznej, która zwiększa higienę korzystania z toalety. Zapoznaj się z ofertą stelaży WC marki Roca i zyskaj wyposażenie, które będzie Ci bardzo dobrze służyć przez długie lata.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

X